Strona główna » Drewniane domy kanadyjskie
Dom i Wnętrze

Drewniane domy kanadyjskie

Drewniane domy kanadyjskie budowane techniką szkieletową, to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które nie chcą mieć wielkich domów z kilkunastoma pokojami. Domy budowane tą techniką muszą mieć małe lub też maksymalnie średnie wymiary.

Domy od mawit.com.pl

Polecanym wykonawcą domów kanadyjskich stawianych metodą szkieletową jest firma mawit.com.pl, która już od  19 lat znajduje się na rynku. Wielu klientów śmiało poleca tą firmę, której siedziba znajduje się w miejscowości Imielin. Jest to firma, która wykonuje montaż domu wg standardu stanu surowego zamkniętego jak i stanu deweloperskiego. Klient sam ma do wyboru standard. Jeżeli nie jesteśmy pewni, która opcja będzie dla nas lepsza – zawsze możemy poprosić o rozmowę z odpowiednimi specjalistami, dzięki czemu podjęcie decyzji będzie o wiele łatwiejsze. 

Zakres prac 

Firma Mavit zarówno w stanie surowym, jak również w stanie deweloperskim wykonuje takie prace, jak położenie fundamentów i postawienie konstrukcji domu drewnianego. W następnej kolejności wykonywany jest dach, który w standardzie montowany jest z dachówki ceramicznej. Potem następuje wybudowanie tarasu, który wykończony jest deską modrzewiową ryflowaną. Jeżeli zamówiliśmy stan deweloperski to następnym krokiem będzie wybudowanie ścian wewnętrznych i montaż ogrzewania, schodów strychowych, gniazdeki wyłączników, montaż 2 warstwy płyty OSB 18mm na stropie z dylatacją, montaż parapetów drewnianych – wewnętrznych. W stanie surowym takich prac już się nie wykonuje. 

 

https://carnivorous-plants.pl/biala-kuchnia-wykorzystaj-modny-trend/ https://naropa2016.org/oznaczenia-robot-drogowych/ https://likeplus.waw.pl/meble-dedykowane-do-salonow-i-pokojow-dziennych/