Strona główna » Ferie w górach
Ciekawe

Ferie w górach

Wypoczynek w górach to świetny pomysł na ferie zimowe, szczególnie dla dzieci. Bliskość gór, czyste powietrze oraz możliwość aktywnego wypoczynku poza mieszkaniem z pewnością pozytywnie wpłynie na ducha i ciało.
Coraz więcej osób wybiera wczasy w okolicach polskich Tatr – i nie powinno to dziwić! Podhale to magiczny region, który kusi nie tylko wspaniałą panoramą gór, ale też ciekawą kulturą i folklorem. Kto raz miał okazję być w tych okolicach z pewnością chętnie tu powróci!

Co robić w górach?

Przebywając w regionach podgórskich z pewnością warto zastanowić się nad spacerami szlakami pieszymi. To najlepsza metoda na poznanie okolicy oraz przyjrzenie się z bliska wspaniałej przyrodzie tego regionu. Na osoby aktywne czekają liczne stoki narciarskie o różnym stopniu trudności. Dzięki temu korzystać z nich mogą nie tylko zaawansowani narciarze, ale też osoby początkujące. Po szaleństwach na stoku warto wyskoczyć na obiad i zregenerować siły. W tym celu należy odwiedzić jedną z licznych karczm czy restauracji i skosztować lokalnych przysmaków. W restauracjach często spotkamy kapele grające na żywo góralską muzykę.
Planujesz odpoczynek w polskich Tatrach? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – bukowina tatrzańska noclegi z wyżywieniem.