Strona główna » Gurupa – nowoczesna galeria sztuki
Ciekawe

Gurupa – nowoczesna galeria sztuki

Młodzi polscy artyści dobrze wiedzą, że stosunkowo niewiele osób zajrzy do galerii sztuki, ale z pewnością nie oprze się pokusie przejrzenia ciekawych obrazów w internecie. Stąd pomysł na platformę internetową Gurupa, na której można podziwiać prace polskich artystów młodego pokolenia, a upatrzone obrazy zamówić w formie wydruku najwyższej jakości wydaje się strzałem w dziesiątkę.
 

Gurupa, czyli sztuka doceniania młodych twórców

Coraz częściej ściany domów, mieszkań, a nawet biur zdobią ciekawe reprodukcje obrazów, grafiki czy też fotografii artystycznej. Osoby, którym zależy na podkreśleniu swojego indywidualizmu szukają czegoś innego niż obrazy najbardziej znanych twórców, a propozycje młodych autorów idealnie wpasują się w nowoczesne aranżacje wnętrz. Jeszcze bardziej odpowiednie będą wydruki o jakości fotograficznej, jakie proponuje właśnie Gurupa.
 

Co można znaleźć na platformie Gurupa?

Portal współpracuje z wieloma artystami i tym samym wspiera rodzimą twórczość młodego pokolenia. Twórcy publikują swoje prace, a zarazem dają pozwolenie na wykonanie pięknych wydruków swoich projektów, które każdy może zakupić dla siebie albo na oryginalny prezent. Warto podkreślić, że wśród prezentowanych obrazów znajdzie się propozycje o różnym charakterze, ale wszystkie cechuje nowoczesne spojrzenie sztukę. Każdy, kto ceni fotografię artystyczną, niebanalne fotomontaże, street art, grafikę, abstrakcję czy też digital art na pewno wybierze jakieś niepowtarzalne reprodukcje dla siebie.
Do wyboru są obrazy artCanvas będące wydrukiem na bawełnianym płótnie z domieszką jedwabiu, które zostaje naciągnięte na krosno z drewna sosnowego albo tańsze artTapety drukowane na folii winylowej. Można zamówić różne wymiary reprodukcji, aby je dopasować do wielkości ściany i pomieszczenia, gdzie mają zostać zawieszone.

https://stworzwnetrze.com.pl https://perfect-meble.pl