Strona główna » Jakie zaproszenie ślubne wybrać?
Ciekawe

Jakie zaproszenie ślubne wybrać?

Podczas przygotowań do jednego z najważniejszych dni w naszym życiu stajemy przed wieloma trudnymi wyborami. Poza wyborem sali weselnej oraz menu musimy zadecydować także, jakie zaproszenia dostaną wybrani przez nas bliscy i przyjaciele. W Polsce nie brakuje firm dostarczających takie produkty – jak wybrać najlepszą ofertę?
Zaproszenia przeznaczone na ślub powinny być przede wszystkim estetyczne – najnowsza moda to wykorzystanie minimalizmu i prostych form graficznych. Papier powinien być gruby, aby nie giął się pod wpływem delikatnego nacisku. Istotny jest także jego kolor – tu do wyboru mamy całą paletę, od klasycznej bieli, aż po kolor kości słoniowej. Istotny jest także rodzaj fontu, który zostanie użyty na zaproszeniu. Musi być on czytelny oraz posiadać wszystkie polskie znaki.

Co na zaproszeniu?

Zaproszenia ślubne powinny posiadać pełną informację o wydarzeniu: datę, godzinę, miejsce, imiona i nazwiska pary młodej. Wielokrotnie zdarza się, że na zaproszeniu umieszczany jest wybrany przez przyszłych małżonków cytat. Na zaproszeniu może znaleźć się także informacja związana z rodzajem podarunku – zazwyczaj para młoda prosi o nieprzynoszenie kwiatów, a zamiast tego: książki, wino.

https://beesafe.pl/porady/przejazd-na-czerwonym-swietle/ Fotele wiszące zobacz wiecej