Strona główna » Kalendarz książkowy dla pracownika biurowego
Biznes

Kalendarz książkowy dla pracownika biurowego

Kalendarze książkowe wracają do mody – to jednak nie moda sprawia, że pracodawcy coraz chętniej zamawiają te produkty hurtowo dla swoich pracowników. Okazuje się, że elegancki kalendarz znacznie lepiej sprawdza się podczas planowania i notowania. I co najważniejsze: w przeciwieństwie do klasycznych komputerów – nie psuje się tracąc cenne dane.

Kalendarz szyty na miarę!

Topowi producenci kalendarzy jak javro.pl dają klientom możliwość dopasowania produktu do swoich potrzeb. Dotyczy to przed wszystkim układu stron, koloru papieru, rodzaju informacji w środku, ale też samej okładki, tłoczenia. Dzięki tej ostatniej opcji możliwe jest wytłoczenie na okładce nazwy firmy oraz roku, w którym kalendarz obowiązuje. Taka personalizacja z pewnością podniesie rangę produktu w oczach pracownika.
Kupując kalendarze dla firmy zwracajmy uwagę przede wszystkim na materiał wierzchni oraz rodzaj łączenia stron. Okładki powinny być wykonane z trwałych materiałów, odpornych na ścieranie, uszkodzenia, zarysowania czy mechacenie (w przypadku tkanin tekstylnych). Istotne jest w jaki sposób połączone są kartki: najlepszą metodą jest stosowanie nici i zszywanie elementów. Niektórzy producenci stosują klej, jednak jest on znacznie mniej odporny na wielokrotne kartkowanie i przeglądanie kalendarza.

zobacz zobacz live url