Strona główna » Meble ogrodowe w dwóch wersjach
Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe w dwóch wersjach

Jesień i zima to doskonały czas na to, żeby pomyśleć o ogrodach i o tych wszystkich miejscach relaksu, które służą nam często przez prawie cały rok. Może już najwyższa pora na to, żeby wymienić stare meble ogrodowe lub uzupełnić te, które posiadamy? Trzeba wziąć pod uwagę nie tylko styl tworzonej przez nas aranżacji, lecz także aspekt praktyczny. Należy dostosować meble do naszego ogrodowego stylu bycia, któremu rzeczy powinny w stu procentach sprzyjać.

Meble technorattanowe

Na gardenspace.pl prezentuje się niezwykle atrakcyjne i różnorodne meble ogrodowe, m.in. w wersji technorattanowej. Do wyboru mamy zarówno pojedyncze meble jak i całe komplety, wypoczynkowe czy stołowe. Takie, które umeblują nam ogrodowy salon lub jadalnię w luksusowym stylu. Meble ogrodowe Garden Space to naprawdę idealna propozycja dla ogrodu, w którym stawia się na nowoczesny design i funkcjonalność. To przedmioty łączące te dwa aspekty: estetyczny i praktyczny.
Meble z technorattanu prezentują się niczym wytworne meble do salonu, a przy tym cechują się odpornością na działanie czynników zewnętrznych. To meble całoroczne, wykonane z najwyższej jakości plecionki polietylenowej, z poduszkami siedziskowymi pokrytymi impregnowanym teflonem. Piękno i użyteczność w jednym!

Meble rattanowe

W Garden Space odkryjemy także naturalną urodę mebli rattanowych. To przedmioty stworzone po prostu do przestrzeni wystylizowanej w kierunku śródziemnomorskim, rustykalnym, romantycznym, naturalistycznym. Nie wymagają one wielu starań. Wystarczy czyścić je z kurzu suchą ściereczką, odkurzać miękką szczotką z włosiem lub miotełką do kurzu. Czasami można je wyczyścić wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących. Nie potrzebują konserwacji. Nielakierowane elementy można zaimpregnować bezbarwnym sprayem.