Strona główna » Nauczyć się Pythona
Ciekawe

Nauczyć się Pythona

Często mamy konkretne plany, ale brakuje nam pomysłów na to, jak je zrealizować. Na przykład nauka programowania – Python, Android, C++, Java. Istnieje wiele możliwości, które po prostu czekają na naszą aktywność intelektualną. Wystarczy się zdecydować i zabrać do roboty. Na pewno przyda się konkretne wsparcie w postaci specjalistycznych szkoleń czy kursów.

Szkolenia z programowania

Interesujące kursy programowania oferuje nam CG Wisdom. Znajdziemy tutaj kurs programowania C++ oraz kurs Javy i Androida. Jeśli interesują nas podstawy Pythona, to warto zdecydować się na kurs w CG Wisdom. Poza tym proponują oni wiele innych atrakcyjnych szkoleń z zakresu grafiki komputerowej. Oferują starannie przygotowane tutoriale i bogatą bibliotekę darmowych modeli 3d. Więcej na ten temat tutaj: cgwisdom.pl.

Python od podstaw

Do nauki Pythona przygotujemy się dzięki materiałom zawartym w tutorialu: Python – PyCharm -Czym są zmienne? To świetny wstęp do dalszej nauki. Przygotowany niezwykle starannie i przejrzyście pozwala bez problemu zrozumieć skomplikowane zagadnienia. Nawet osoby początkujące, które dopiero wchodzą do świata programistycznego, przyswoją sobie wiedzę na temat zmiennych.

Warto zrobić kolejny krok

Kolejnym krokiem będzie odbycie kursu z Pythona. To doskonała propozycja dla tych, którzy lubią uczyć się na spokojnie i zgodnie ze swoim rytmem. Kurs Pythona w CG Wisdom trwa 10 godzin 20 minut. Oprócz programu Python używa się PyCharm.

Czego się nauczymy na kursie?

Na kursie Pythona zapoznamy się z pojęciem pobierania i wyświetlania danych. Prezentuje się tutaj także kontrolę przepływu danych, czyli programowania odpowiednich reakcji programu w zależności od tego, co się wydarzy lub od tego, co wpisze użytkownik. Poznamy też kolekcje, które pozwalają na przechowywanie danych. Następnie wykonujemy swój pierwszy większy projekt.

zobacz zobacz wiecje zobacz wiecje