Strona główna » Nietuzinkowy ślub w tropikach
Ciekawe

Nietuzinkowy ślub w tropikach

Coraz więcej polskich par zastanawia się nad alternatywą dla klasycznego polskiego ślubu. Zazwyczaj kojarzony on jest z dwudniową imprezą, czyli zaślubinami, weselem oraz poprawinami. Pomijając ogrom czasu, który niezbędny jest do przygotowania takiej imprezy warto przede wszystkim wspomnieć o kosztach – w celu zadowolenia rodziny młode pary nierzadko zaciągają kredyt na tę uroczystość już na starcie wspólnego życia robiąc sobie długi.
Na szczęście pojawia się coraz więcej alternatyw. Młodzi ludzie rezygnują z wystawnych wesel, a zaoszczędzone pieniądze czy pierwszy kredyt wolą wydać na mieszkanie czy też na samochód. Z pewnością zmiany w polskim prawie również przyczyniły się do zmian planów. Zmiana z początku 2015 pozwala na organizację uroczystości zaślubin cywilnych w dowolnie wybranym miejscu (o ile oczywiście miejsce to posiada odpowiednio uroczysty charakter). Czy są inne możliwości?
A może tropiki?
Ciekawą opcją dla osób poszukujących nietuzinkowych miejsc na swój ślub są tropikalne wyspy. Ślub na Dominikanie to w ostatnich miesiącach hit sezonu – w organizacji takiego przedsięwzięcia pomogą nam wyspecjalizowane biura podróży. Ich zadaniem jest zminimalizowanie formalności i zagwarantowanie wspaniałej oprawy i luksusowego pobytu.

https://assm2012.pl zobacz ubezpieczenie szkolne