Strona główna » Obrazy i fototapety w dekoracji wnętrz
Dom i Wnętrze

Obrazy i fototapety w dekoracji wnętrz

Nowoczesne technologie trafiły również do branży aranżacji i dekoracji wnętrz, zarówno w procesie wytwarzania, jak i zamawiania produktu.
Jednymi z bardziej zaawansowanych technologicznie produktów do dekoracji wnętrz są obrazy, fototapety i naklejki drukowane na zamówienie. Nowoczesne materiały podkładowe, ekologiczne farby drukarskie odporne na ścieranie i nieblaknące, nowoczesne technologie wydruku to nie wszystko. Nowatorski jest również sposób zamawiania dekoracji za pośrednictwem aplikacji internetowej. Po wybraniu zdjęcia do wydruku możemy określić własne wymiary końcowe obrazu lub fototapety, kadrować zdjęcie w celu wybrania najlepszego fragmentu, dodawać efekty specjalne oraz sposób wykończenia. Gotowy produkt kurier przywozi do domu po kilku dniach. Ciekawa możliwość to drukowanie obrazów na podstawie własnych zdjęć. Z tej opcji korzysta bardzo dużo klientów, drukując zdjęcia rodzinne lub wspomnienia z wakacji.
Jak wykorzystać te możliwości, jakie stwarza zakup dedykowanej dekoracji? Przede wszystkim trzeba mieć pomysł na dekoracje wnętrza, w tym przypadku zazwyczaj chodzi o dekorację, która tchnie nowe życie w mieszkanie, biuro, czy kawiarnię. Kolejny ważny etap do wybór motywu lub motywów, na podstawie których wydrukujemy obrazy lub naklejki. W tym momencie przyda się nasza fantazja, ale także wyobraźnia, która pozwoli nam zobaczyć, jak będą wyglądały wybrane zdjęcia w dużym powiększeniu. Jeśli wyobraźni nam nie starczy, można skorzystać z wizualizacji dostępnych w panelu zamówienia. Można również poradzić się pracowników sklepu internetowego, w którym dokonujemy zamówienia. Zakup dekoracji musi być przemyślany dokładnie, a wtedy efekt końcowy będzie więcej niż zadowalający.