Strona główna » Pakowanie prezentów
Dom i Wnętrze

Pakowanie prezentów

Niemalże każdy lubi dostawać prezenty oraz je dawać. Często bardzo cieszymy się już na widok paczuszki, która jest przeznaczona dla nas, mimo że jeszcze nie wiemy, co znajduje się w środku. Dlatego opakowanie, w jakim znajduje się prezent jest wbrew pozorom niezwykle ważne. Prawie każdy producent opakowań wymyśla dziś interesujące wzory. W jaki sposób możemy zapakować podarunek, aby rozbudzić ciekawość obdarowywanego i sprawić mu prawdziwą radość?

Matrioszka

Być może chcemy podarować komuś prezent niewielki pod względem objętościowym. Dobrym pomysłem jest wówczas zapakowanie go na podobnej zasadzie jak rosyjskie matrioszki.
Wkładamy podarunek do niewielkiego pudełka, następnie umieszczamy je w nieco większym i tak dalej, aż dojdziemy do imponującego rozmiarem pudła. Niejeden producent opakowań wpadł już wcześniej na ten pomysł, dlatego z powodzeniem możemy znaleźć pudełka pasujące do siebie wzorem. Możemy być pewni, że obdarowywany w pierwszej chwili nie domyśli się, jaki prezent dla niego wymyśliliśmy.

Zmyłka

Równie zaskakującym i zabawnym pomysłem jest zapakowanie jakiegoś przedmiotu w opakowanie w ogóle nie pasujące do jego charakteru. Mogą to być na przykład kosmetyki w skrzynce stylizowanej na narzędziową. Albo wybitnie męski, sportowy gadżet w torbie z Kubusiem Puchatkiem.
Aby znaleźć ciekawe, nietuzinkowe opakowania warto odwiedzić stronę internetową producenta opakowań. Powinna nas ona zainspirować do ciekawego zapakowania prezentów.

Z opisem

Bywa tak, że prosty, wręcz banalny prezent całkowicie zmienia charakter, jeśli dobrze go opiszemy. Przykładowo: prosty album ze zdjęciami nie jest niczym wyjątkowym. Ale jeżeli opatrzymy każdą z fotografii ciekawym, zabawnym lub wzruszającym opisem albo historyjkami, które działy się w tamtym czasie – na pewno sprawimy obdarowywanemu dużo więcej radości.
Ponadto, wręczając nawet banalne przedmioty, warto opisać je odpowiednimi życzeniami, adekwatnymi do charakteru danego prezentu. Może to być także zabawny wierszyk czy rymowanka.
Informacje o produkcji i dystrybucji opakować możecie znaleźć na stronie Elanopack – producent opakowań

https://urbantraffic.pl https://naropa2016.org/oznaczenia-robot-drogowych/ https://huddled.com.pl/ksiegowosc-w-niemczech-to-proste/