Strona główna » Przyjęcia okolicznościowe w Hotel Lord
Ciekawe

Przyjęcia okolicznościowe w Hotel Lord

Czasy przyjęć okolicznościowych organizowanych w domu powoli odchodzą do lamusa. Szkoda teraz czasu na przygotowywaniu potraw przez wiele godzin w kuchni, szykowaniu stołów, zastanawianiem się, w jaki sposób zadbać o krzesła lub fotele dla wszystkich gości, którzy będą brali udział w przyjęciu.  Coraz popularniejsze jest organizowanie takich przyjęć w hotelach, takich jak Hotel Lord.

 

Dlaczego Hotel Lord?

 

Hotel Lordhotellord.pl – może swoim klientom zaoferować organizację przyjęć okolicznościowych zarówno bardzo kameralnych, z kilkunastoma uczestnikami, jak również bardzo huczne, gdzie liczba gości może sięgać nawet 180 osób. Przyjęcie może się odbyć w jednej z dwóch sal. Pierwsza z nich, Kryształowa, wyróżnia się piękną stylistyką. Znajdują się tam kryształowe żyrandole, nadając całemu pomieszczeniu odpowiedniej elegancji. To właśnie w tej sali może bawić się do 180 gości. Jest tam również taras, gdzie goście mogą chwilę odetchnąć i złapać świeżego powietrza.

Druga sala natomiast, Sala Widokowa, może pomieścić do 90 gości. Warto wspomnieć, iż oferta zawiera profesjonalną obsługę kelnerską, udekorowane stoły jak i odpowiedni bufet. Warto także wspomnieć o nielimitowanych napojach gazowanych jak również sokach. Można za dodatkową opłatą zapewnić gościom czekoladową fontannę, bar z dodatkową obsługą (gdzie alkohol jest dodatkowo płatny). Niezależnie od charakteru przyjęcia, wszyscy uczestnicy będą zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi, jak również pyszności dań, które są serwowane, wychodzące z rąk świetnego personelu kuchennego, prowadzonego przez doświadczonych szefów kuchni.

https://bdswebwizard.com/drzwi-dwuskrzydlowe-jak-wybrac-odpowiednie-i-w-jaki-sposob-montowac/ https://arenahp.com/odznaka-jezdze-konno-najwazniejsze-informacje/ https://africanclub25society.com/profesjonalne-maszyny-szwalnicze/