Strona główna » Ślub – najważniejszy dzień w naszym życiu!
Ciekawe

Ślub – najważniejszy dzień w naszym życiu!

Przygotowania ślubne to niesamowicie złożone zadanie logistyczne – dawniej zajmowała się tym wyłącznie para młoda. Obecnie osoby zapracowane mogą skorzystać z pomocy profesjonalnych plannerów ślubnych, których zadaniem jest dopilnowanie wszelkich detali i dopięcie przyjęcia na ostatni guzik!

Pamiętajmy o zaproszeniach!

Istotnym elementem planowania ślubu są zaproszenia. Znajdziemy je u producentów. Warto szukać ich w sieci, gdyż zazwyczaj ich cena jest znacznie tańsza niż w przypadku klasycznych sklepów.
Szukając eleganckich zaproszeń odpowiednie okażą się zaproszenia ślubne z wstążką, zaproszenia z niewielkimi kamieniami ozdobnymi, zaproszenia z laminowanymi ozdobami. Z pewnością są one niezwykle oryginalne, przez co będą cieszyć oczy przez długi czas. Co powinno znaleźć się na zaproszeniu? Oczywiście są to imiona i nazwiska pary młodej, miejsce, data i godzina zaślubin. Do zaproszenia często dołącza się osobną kartę z zaproszeniem na wesele dla wybranych gości. Na kartce tej powinna znaleźć się formułka z prośbą o potwierdzenie przybycia do danego dnia, numery telefonów pary młodej.
Wiele młodych par decyduje się także na umieszczenie informacji o tym, aby goście nie przynosili kwiatów. Zamiast tego proszą o karmę dla zwierząt, którą zawiozą do schroniska lub też przybory szkolne dla dzieci z domów dziecka.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/97-bezowa-sypialnia https://e-gardenmeble.pl/okna-w-okleinie-drewnopodobnej-warto/ https://dowiedz-sie.com.pl/gdzie-dziecko-moze-nauczyc-sie-jezdzic-na-nartach/