Strona główna » Udana zabawa z fotobudką
Ciekawe

Udana zabawa z fotobudką

Fotobudka to gadżet, który coraz częściej pojawia się na weselach, ale nie tylko. Jeżeli zależy nam na urozmaiceniu imprez, fotobudka będzie świetnym rozwiązaniem, bo jak się okazuje, naprawdę spore grono osób lubi z niej korzystać.

Krok po kroku

Choć fotobudka nie wydaje się niczym skomplikowanym, w końcu trzeba tylko znaleźć firmę, która nam ją wynajmie, to wbrew pozorom, podczas jej wyboru należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które nie tylko ułatwia nam późniejszą zabawę, ale też obniżą koszty. Największe koszty w tego typu zabawach generuje czas. Dlatego też warto zastanowić się, na ile godzin najlepiej wynająć sprzęt. Nie zaleca się wynajmowania fotobudek od samego początku imprezy weselnej, ponieważ zwykle dopiero pod wieczór, kiedy się ściemni, a gościom uderzą do głowy bąbelki szampana, zaczyna się czas na wygłupy w fotobudce. Warto to brać pod uwagę, by nie kazało się, że w momencie, kiedy goście zaczną się bawić, będzie czas na zwrot budki. Zazwyczaj też zaleca się wynajem fotobudki na kilka godzin (optymalnie 2-4). Im dłużej będzie ona gościć na weselu, tym wyższy koszt wynajmu, a nie jest też tak, że będzie ona eksplorowana przez cały czas. Kolejnymi ważnymi elementami są dodatkowe gadżety (przebrania i inne rekwizyty), dzięki którym zdjęcia będą fajniejsze, zabawniejsze, a gości się nie znudzą. Zazwyczaj ich wynajmem wiąże się z dodatkowymi opłatami, jednak warto też brać pod uwagę wcześniejsze, samodzielne przygotowanie wybranych ozdób. Wiele z nich jest dostępnych na rynku w formie gotowej, inne bez problemu zrobimy sami, tak więc z takim podejściem na pewno nie nadwyrężymy budżetu.

Fotobudka czy fotograf?

Wbrew wielu opiniom, nie ma się co łudzić, ze fotobudka skutecznie zastąpi nam fotografa na weselu. Pamiętajmy, że fotobudka to typowe, stacjonarne urządzenie, które przeznaczone jest do robienia pamiątkowych, często nieco szalonych zdjęć, ale tylko w wybranym przez nas miejscu. Jeżeli zależy nam na dynamicznych zdjęciach w różnych aranżacjach, to konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa. Często parom młodym wydaje się, że fotobudka będzie wystarczającym uzupełnieniem wesela, a później przychodzi moment rozczarowania, bo nie mają oni zdjęć z ważnych chwil. Tu więc na samym początku trzeba jasno powiedzieć: fotobudka służy robieniu zdjęć statycznych.

Fenomen fotobudki związany jest z tym, że pozwala ona na robienie mniej lub bardziej kontrolowanych zdjęć. To uczestnicy decydują jaką minę chcą zrobić i jak się przebrać, co daje sporo zabawy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

https://ecceo13-iof.org/solidne-bazy-pod-znaki-drogowe-pewne-rozwiazania/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/409-projekt-kuchni-z-wyspa https://www.gama-sklep.com.pl/a/340-kuchnia-retro-kremowa