Strona główna » Zaprojektuj ogród swoich marzeń
Dom i Wnętrze

Zaprojektuj ogród swoich marzeń

Lato kojarzy nam się przede wszystkim ze słońcem, czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Aby skorzystać z tego okresu jak najlepiej warto zastanowić się, jak zaaranżować przydomowy taras czy ogród. Nie musimy dysponować dużą powierzchnią, aby stworzyć dla siebie i bliskich idealne miejsce wypoczynkowe. Wystarczy znaleźć konkretne meble oraz dodatki, by cieszyć się latem blisko natury!

Trwałe elementy wyposażenia ogrodu

Szukając interesujących pomysłów na nasz ogród warto przede wszystkim zapoznać się z propozycjami topowych producentów mebli ogrodowych. W ich sklepach internetowych znajdziemy piękne aranżacje z wykorzystaniem konkretnych produktów, co pomoże nam szybko zaaranżować nasz własny ogród. Wybierając meble pamiętajmy o tym, że ważna jest ich wysoka odporność na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne. Wybierajmy meble oparte na aluminiowych stelażach – są lekkie i zabezpieczone przed rdzą.

Pergola – skuteczna ochrona przed słońcem

Piękne pergole ogrodowe są chętnie wykorzystywanym dodatkiem w ogrodach i na tarasach. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie cienia w upalne dni, jednak producenci podkreślają, że pergola ogrodowa nas zaskoczy. Nowoczesne pergole w sposób estetyczny uzupełniają przestrzeń ogrodową i sprawiają, że czas spędzany w strefie relaksu jest jeszcze przyjemniejszy.

Trwałe materiały to podstawa!

Pergole ogrodowe wznoszone są na konstrukcjach aluminiowych, zabezpieczonych przed rdzą. Ich kolor wybiera kupujący. Dachy wykonywane są z tkaniny technicznej lub też aluminiowych lameli obracających się o 135 stopni. Dachy nie nagrzewają się, przez co w ich cieniu panuje przyjemny chłód. W zależności od potrzeb użytkownik sam określa położenie dachu. Dachy całkowicie zamknięte są wodoodporne i doskonale chronią przed niezapowiedzianym deszczem. Dzięki pergoli nie musimy już przejmować się pogodą, aby cieszyć się latem.

Taburetka na balkón - štýlový doplnok pre väčšie pohodlie Moderná záhrada pri dome Záhradné sedenie - najmodernejší nábytok na vašu terasu