Strona główna » 3 największe mity związane z kantorami online
Motoryzacja

3 największe mity związane z kantorami online

Nie da się ukryć, kantory online podbijają szturmem polski rynek wymiany walut. Jednak wśród osób sceptycznie nastawionych do tego typu działalności wciąż pokutuje sporo mitów, z którymi czas raz na zawsze się rozprawić.

Mit pierwszy: gra nie warta zachodu

Osoby niechętnie podchodzące do wymiany walut online najczęściej tłumaczą swój sceptycyzm niewielkimi oszczędnościami. Prawda jest jednak taka, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Analizując oferty kantorów online, szybko się zorientujemy, że – w zależności od waluty – możemy zyskać od kilkunastu do kilkudziesięciu groszy za jedną jednostkę.

Mit drugi: kantory online są niebezpieczne

Kantory online działają na polskim rynku od 2009 roku i jakoś nigdy nie stały się źródłem skandalu finansowego. Co więcej, dużo bardziej niż tradycyjne kantory wystawiają się na opinię klientów. Żeby sprawdzić wiarygodność danego podmiotu, wystarczy wejść na serwisy agregujące opinie klientów albo poszukać informacji na portalach społecznościowych.

Mit trzeci: w kantorach internetowych nie można negocjować cen

Skąd się ten mit wziął, naprawdę nie mamy pojęcia, bo to zarzut nie tylko bezpodstawny, ale i całkowicie oderwany od rzeczywistości. Z każdym internetowym kantorem można jak najbardziej negocjować ceny – i to zazwyczaj skuteczniej niż w przypadku kantorów stacjonarnych!
Czytaj więcej: kantor internetowy – ekantor.pl.

oo.pl https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/ zobacz wiecje