Strona główna » Beskid Śląski dla narciarzy
Ciekawe

Beskid Śląski dla narciarzy

Zimowe ferie w Beskidzie Śląskim mogą się dla każdego z nas okazać wspaniałą przygodą. Gdzie warto się wybrać? Z jakich rozwiązań warto korzystać?

Domki w Szczyrku dla całej rodziny

Szczyrk to świetne warunki do uprawiania turystyki pieszej oraz ciekawa oferta dla tych, którzy postawili na sporty zimowe. To również świetnie rozwinięta baza noclegowa, dzięki której każdy gość może znaleźć dla siebie idealne miejsce na nocleg. Z jakich rozwiązań dumny jest Szczyrk Domki do wynajęcia to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji, szczególnie dla narciarzy, którzy docenią przestrzeń niezbędną do przechowywania sprzętu. Szeroką oferta przyciągają też gospodarstwa agroturystyczne, które wyrastają tu niczym grzyby po deszczu. Wypoczynek w Szczyrku to przede wszystkim oferta dla aktywnych. Można się stąd wybrać na spacer w stronę Klimczoka, kusi też potężne Skrzyczne. Nie brak tu ciekawych tras zjazdowych oraz biegowych, dzięki czemu miłośnicy narciarstwa mogą do woli szaleć na śniegu. A co z zabytkami? Zabytkowe karczmy, ciekawe galerie oraz drewniany kościółek sprawią, że i miłośnikom zabytków nudzić się tutaj nie będzie.

A może Ustroń?

Dobrymi warunkami narciarskimi oraz świetnie rozwinięta infrastrukturą może się tez pochwalić Ustroń. Agroturystyka ma się tu doskonale, podobnie jak w Szczyrku. Domki do wynajęcia oraz prywatne kwatery można tutaj znaleźć bez problemów, dzięki czemu zaplanowanie zimowych ferii w tej części Beskidu Śląskiego nikomu nie sprawi większych problemów. Dlaczego warto postawić na tę miejscowość? Wielkim plusem jest tu świetnie rozwinięta agroturystyka Ustroń jest dzięki temu idealnym miejscem na rodzinne wczasy o każdej porze roku. Bliskość tak popularnych szczytów, jak Równica czy Czantoria, daje z kolei wiele możliwości spędzania czasu w aktywny sposób. Nie brak ciekawych tras pieszych prowadzących na te szczyty, z czego też chętnie korzystają goście. Kuszą też trasy zjazdowe na zboczach Czantorii, a w korzystaniu z nich pomaga coraz lepiej rozwinięta agroturystyka Ustroń staje się dzięki temu miejscem coraz bardziej przyjaznym dla tych turystów, którzy chcą się nacieszyć niezależnością i spędzać możliwie jak najwięcej czasu na ośnieżonych stokach.

Na zimowy wypoczynek świetnie sprawdzą się takie kurorty, jak Ustroń i Szczyrk Domki do wynajęcia można w nich znaleźć bez problemów, a liczne atrakcje sprawią, że nuda nikomu tu nie zagrozi.

ubezpieczenie motocykla https://www.gama-sklep.com.pl/a/340-kuchnia-retro-kremowa https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/