Strona główna » Elegancki gabinet – jak urządzić go ze smakiem?
Ciekawe

Elegancki gabinet – jak urządzić go ze smakiem?

Gabinety dyrektorskie powinny być jednocześnie wygodne i eleganckie. Jak połączyć dwie cechy? Przede wszystkim warto zaznajomić się z licznymi propozycjami producentów mebli, którzy z pewnością podpowiedzą konkretne rozwiązania. Jakie meble wybrać?

Lite drewno czy materiał syntetyczny?

Meble gabinetowe są zazwyczaj tworzone z litego drewna (wystrój klasyczny) lub też tworzyw syntetycznych (wystrój modernistyczny). W przypadku klasycznych mebli gabinetowych wybierane jest drewno dębowe lub bukowe – posiadają one ciemne, stonowane kolory. Meble mogą być dodatkowo bejcowane lub lakierowane. Ważne jest, aby biurko było dopasowane do naszych potrzeb – zwracajmy uwagę na ilość szufladek, schowki, możliwość postawienia lampki, komputera. Na wszystko powinno znaleźć się miejsce.
Wybierając fotel również sprawdźmy kilka rodzajów modeli i zdecydujmy się na ten, który posiada regulowane podłokietniki, wysokość siedziska oraz poziom odchylenia oparcia. Fotele tapicerowane zazwyczaj wykorzystują tkaniny o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia. Dużą popularnością cieszą się fotele o siatkowanych oparciach – sprzyjają one wentylacji pleców.
Gabinet musimy uzupełnić również regałami, półkami. Znajdzie się na nich miejsce na książki, segregatory, dokumenty.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego http://www.complexoffice.pl

iemakessupper.com louds.pl lusion-fp7.org