Strona główna » Firmowy Prestiż
Biznes

Firmowy Prestiż

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą wie doskonale, jaką zmorą mogą okazać się wszelkie rozliczenia finansowo – księgowe. Dlatego, by mieć pewność, że robimy to dobrze, warto rozejrzeć się za odpowiednim programem do tego celu. Trzeba tu zwrócić uwagę m.in. na popularne programy dla firm – bossplus.pl, które tworzone są przez profesjonalistów, ale żeby z nich korzystać wcale nie trzeba być biegłym w temacie, gdyż są niezwykle proste w obsłudze. Jeszcze jedną niewątpliwą zaletą tych pakietów są fachowe konsultacje i wsparcie techniczne.
Najnowszy produkt gdyńskiego programisty – Streamsoft Prestiż, wyróżniony renomowanym Medalem Europejskim, stworzony został z myślą o bardziej wymagających klientach. Polecany jest przede wszystkim dynamicznie i prężnie rozwijającym się firmom, ponieważ zawiera takie rozwiązania, które pozwalają na jednoczesny rozwój programu, dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy. Można powiedzieć, że program „rośnie” wraz z przedsiębiorstwem, dla którego pracuje. Dodatkowo system ten gromadzi i przetwarza dane przedsiębiorstwa w nowoczesnej architekturze dwuwarstwowej klient – serwer, co gwarantuje dodatkowe zabezpieczenie tychże oraz odciążenie centralnego komputera od obsługi interfejsu użytkownika, co jest niezwykle ważne pod kątem efektywności pracy.
Streamsoft Prestiż to systemy modułowe, czyli niezależne od siebie, ale współpracujące ze sobą aplikacje, dające duże pole manewru przedsiębiorcy. Pozwalają na swobodę wyboru odpowiednich modułów w zależności od stopnia rozwoju firmy i rozłożenie w czasie instalowania ewentualnie kolejnych, wybranych elementów sytemu, w miarę zapotrzebowania przedsiębiorstwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować też całości od razu. Istotne jest to, iż firmy posiadające wiele oddziałów, mogą pracować na wspólnej bazie danych jednocześnie. Dzięki takim rozwiązaniom dobrze współpracują ze sobą wszystkie działy firmowe. Pozwala to bowiem na ujednolicenie procedur postępowania, co znacznie ułatwia i poprawia komfort pracy.
Zapoznaj się z ofertą profesjonalistów programy dla firm – bossplus.pl

Tagi
lbladdersymptoms.org -meble.pl onraby.com