Strona główna » Fotografie i emocje
Ciekawe

Fotografie i emocje

Nasze wnętrza wypełniają różne rzeczy: meble, dywany, książki, sprzęty, zabawki. Nasze wnętrza duchowe wypełniają różne emocje: miłość, radość, smutek. Nasza przestrzeń i przedmioty, które w niej umieszczamy, wiążą się ściśle z tym, co czujemy i jacy jesteśmy. W ten sposób aranżacje wnętrzarskie wyrażają nas samych i nasze światy duchowe. Przestrzeń i jej wypełnienie niejednokrotnie w pozawerbalny sposób przekazuje to, kim się stajemy i co  nas fascynuje.

Kim jesteśmy?

Nie żyjemy w pustce (rzeczowej i emocjonalnej), lecz wypełniamy ją tym, co dla nas ważne. Staramy się, żeby to było dobre jak piękne fotoobrazy, które mogą przedstawiać najwspanialsze momenty naszego życia lub marzenia, do których dążymy. Taka wielkoformatowa fotografia przypomina nam o nas samych i o tym, co się wydarzyło w naszym życiu albo o tym, co ma dopiero nastąpić.

Co jest dla nas ważne?

Fotoksiążka ślubna zaś pomoże nam zatrzymać piękno chwil, które rozświetlało naszą przeszłość. Piękne emocje i artystyczne realizacje połączą się w jednym przedmiocie. Taką książkę warto mieć zawsze pod ręką, żeby szybko powrócić do dobrych wydarzeń i odczuć. Nie tylko podczas romantycznych kolacji przy świecach, ale też gdy zaprosimy znajomych czy rodzinę i zechcemy pochwalić się niezwykłymi fotografiami, oddającymi istotę ważnego dla nas dnia i przeżycia.

Dlaczego warto przypominać sobie dobro i piękno?

Fotoobrazy i fotoksiążki, na których zatrzymaliśmy istotny dla nas moment, szybko staną się formą wsparcia. Dla związku, małżeństwa, rodziny. Przy wielkiej fotografii zatrzymamy się na chwilę w trakcie pospiesznego dnia, wypełnionego troskami i smutkami, żeby wzmocnić się psychicznie – żeby poczuć dawną siłę i odzyskać dobre uczucia wypełniające serce. Przypomnienie poprzez fotografie często działa cuda.

https://fluorognost.com/kask-jezdziecki-podstawowe-zabezpieczenie-kazdego-jezdzca/ https://winkst.org/spodnie-na-konia-podstawowy-element-ubioru-jezdzca/ http://yourpbc.org/poczatki-jazdy-konnej-zakup-kasku/