Strona główna » Program PIT dla początkujących
Biznes

Program PIT dla początkujących

Elektroniczne składanie deklaracji podatkowych stanowi najszybszy i najwygodniejszy sposób rozliczenia wynagrodzeń. Kilka kliknięć myszką wystarczy aby przesłać gotowe dokumenty do urzędu skarbowego omijając długie godziny spędzone w kolejce. Gdzie odnaleźć pomoc w poprawnym wypełnieniu wszystkich formularzy? Odpowiedzią jest program do rozliczania PIT dostępny na naszej stronie.

Dlaczego program PIT?

Jest to program stworzony przez grupę specjalistów z branży finansów i rachunkowości z myślą zarówno o wsparciu biur rachunkowych jak i indywidualnych jednostek, które pragną samodzielnie przeprowadzić proces rozliczenia wynagrodzenia. Co ciekawe, program jest całkowicie bezpłatny i polecany przez Instytut Polskiej Księgowości oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Program wystarczy pobrać ze strony www, zainstalować, a przestępny interfejs i prosta obsługa umożliwią szybkie wypełnienie niezbędnych dokumentów.

Co oferuje program PIT?

Program sam dostosowuje się do poziomu wiedzy podatnika, aby umożliwić sprawne przejście przez wypełnienie formularzy. Można skorzystać z dwóch opcji: ręcznego bądź częściowo automatycznego wypełniania kolejnych rubryk. W przypadku pomyłki program umożliwia powrót do wypełnionych już luk i poprawienie danych. Dzięki wskazówkom pojawiającym się na monitorze sporządzanie rozliczeń podatkowych będzie proste nawet dla początkujących. Przed przystąpieniem do wypełniania dokumentów warto zapoznać się ze zmianami podatkowymi, które nastąpiły w roku 2016.

https://www.gama-sklep.com.pl/a/554-plytki-do-bialej-kuchni zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/progi-zwalniajace/