Strona główna » Jak zorganizować imprezę z okazji 18. urodzin?
Technologia

Jak zorganizować imprezę z okazji 18. urodzin?

Dla wielu osób świadomość ukończenia osiemnastego roku życia jest powodem do wielkiego świętowania. Nic w tym dziwnego, skoro wraz z przekroczeniem „magicznej” osiemnastki jesteśmy już dorośli z prawnego punktu widzenia i wolno nam na więcej niż dotychczas. Część osób postanawia zorganizować z tej okazji huczną imprezę i świętować urodziny najlepiej jak się da.

Jak zorganizować imprezę z okazji 18. urodzin?

Otóż przede wszystkim należy zacząć od wyboru miejsca, w którym nasza impreza ma się odbyć. Może być to sala oddalona od miasta lub też klub w jego centrum. Wszystko zależy od preferencji, a także możliwości finansowych rodziców – którzy są rzecz jasna sponsorami rzeczonej imprezy.

Kolejno trzeba zastanowić się nad tym, co zaserwujemy naszym gościom do jedzenia. Część osób samodzielnie przygotuje posiłki, jednak jest też spora grupa, która zamówi catering. Tutaj również mowa o zasobności portfela. Dodatkowo wiele osób nie ma zwyczajnie czasu na to, aby przygotować samodzielnie posiłek, przez co zamówienie cateringu jest dla nich najlepszym rozwiązaniem.

Jeżeli mówimy o muzyce podczas imprezy, to niewątpliwie istnieją dwie możliwości. Pierwszą z nich jest samodzielne zaopatrzenie się w nią, a drugą zamówienie DJ’a. W przypadku tego ostatniego nie jest to rzadkość, że można gościć go na imprezach osiemnastkowych.

Atrakcje z okazji osiemnastych urodzin

Oprócz standardowej imprezy, często dodatkiem są także różnego rodzaju atrakcje, które mają sprawić, że te urodziny będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Jedną z tego typu atrakcji, która cieszy się ogromnym powodzeniem bez względu na uroczystość w jakiej bierze udział, jest fotobudka śląsk. Zdecydowana większość osób wie, na czym polega jej działanie i chętnie uczestniczą w sesji zdjęciowej, która ma miejsce przy użyciu fotobudki śląsk. Fotobudka śląsk z reguły postawiona jest na początku imprezy. Przybyli goście robią sobie w niej zdjęcia, a następnie są one od ręki wywoływane. Ostatnio coraz popularniejszym jest wklejanie jednej kopii zdjęcia do księgi gości i wpisanie dedykacji dla jubilata.

Czy organizacja imprezy z okazji 18. urodzin jest kosztowna?

Wszystko zależy od sali oraz poziomu innych wydatków, które będą poniesione. Nie mniej jednak wyżej opisana forma świętowania urodzin może być szacowana nawet na kilka tysięcy złotych. Oczywiście wszystko da się zorganizować taniej, jednak nie każdy ma na to ochotę. Ponadto zauważmy, że osoby decydujące się na taką formę świętowania pełnoletności należą raczej do zamożnych rodzin.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://smove.pl/ – fotobudka Śląsk

zobacz wiecje Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki