Strona główna » Kuchnia – kreacja i rekreacja
Dom i Wnętrze

Kuchnia – kreacja i rekreacja

Kuchnia nie służy już tylko do przyrządzania posiłków. Bardzo często jest otwarta na salon i stanowi jego integralną część. Aneksy kuchenne sprawdzają się w mieszkaniach o małej powierzchni, ale nie tylko. Otwarcie kuchni na resztę domu odbywa się także wtedy, gdy mamy w domu dużo miejsca, ale chcemy po prostu włączyć przestrzeń kuchenną do naszego domowego świata.

Na pograniczu

Kuchnia swobodnie przechodzi w jadalnię. Spędzamy czas na pograniczu pracy i zabawy, odpoczynku i wysiłku. Gotowanie staje się formą relaksu. Spotykamy się nie tylko po to, żeby wspólnie jeść, ale żeby gotować nowe dania, eksperymentować, poznawać egzotyczne smaki. Odkrywanie rozległego świata smaków i zapachów w kuchni stało się popularne jak nigdy dotąd.

Na wyspie

Do tej zabawy włączamy też dzieci, które przy okazji rozwijają swoje umiejętności. Świetnie do takiej współpracy nadaje się wyspa kuchenna. Dla młodszych dzieci warto ustawić specjalne podkładki, na których mogą wygodnie stać podczas gotowania. Jeśli kuchnia ma być miejscem twórczości i zabawy, warto kupić tanie meble kuchenne, które będą solidne i wygodne w użytkowaniu.

Na blacie

W takiej kreatywnej kuchni sprawdzą się też wysuwane blaty, które pomogą przekształcać naszą przestrzeń. Raz będzie ona stolikiem, przy którym samotnie zjemy pyszną szarlotkę. Kiedy indziej – pracownią artystyczną naszego dziecka, lepiącego figurki z ciasta. W kuchni przecież powstawać mogą najwspanialsze dzieła, takie na miarę naszej rodziny, czyli przynoszące słodkie szczęście.

Kamenné podstavy do slnečníkov Sivý záhradný stôl - moderné vybavenie terasy Sivé záhradné ležadlo - užite si leto presne tak