Strona główna » Meble balkonowe
Dom i Wnętrze

Meble balkonowe

Balkon to Twój azyl, do którego uciekasz w każdej wolnej chwili? Albo wręcz przeciwnie – to  strefa spotkań rodzinnych i towarzyskich. W obu przypadkach podstawę doskonale urządzonego balkonu stanowią atrakcyjne meble ogrodowe. Ale na jakie meble się zdecydować? Czy wybrać subtelny technorattan, a może nowoczesne aluminium? A może totalny powrót do klasyki i meble oraz dodatki z rattanu? Wiele zależy od tego, jaki balkon pragniemy wyczarować: awangardowy, chłodny, śródziemnomorski, przytulny, rustykalny, romantyczny. Albo zupełnie oryginalny, niepowtarzalny i fantazyjny…

Aluminiowe meble balkonowe

Meble balkonowe, które zachwycą wszystkich, a przede wszystkim samego właściciela balkonu? Znajdziemy je na pewno na gardenspace.pl. Jedną z propozycji, która sprawdzi się szczególnie na minimalistycznie pomyślanym balkonie, są meble aluminiowe. Jeśli mamy naprawdę mało miejsca, to dwie leżanki aluminiowe i pomysłowy stolik wystarczą, żeby powstał fantastyczny zestaw do relaksu na balkonie.

Technorattanowe meble na balkon

Technorattan to materiał, który ma uniwersalne przeznaczenie. Meble i dodatki z niego zrobione równie dobrze mogą stanąć w eleganckiej restauracji, na rodzinnym tarasie, w romantycznej altance, jak i na balkonie. Dostępne są w wielu kolorach. Począwszy od wyjątkowo modnej szarości, poprzez uroczą biel, naturalny brąz i skończywszy na szykownej czerni.
Nawet mały balkonik bez trudu przekształcimy w świat, który nas pociąga, jeśli wybierzemy technorattanowe meble, wyznaczające centrum kompozycji. Na przykład takiej w śródziemnomorskim stylu. Białe meble z technorattanu plus zieleń w cementowych doniczkach, i w ten sposób przywołujemy atmosferę greckiego tarasu.

Rattanowa naturalność na balkonie

Coraz większą popularnością cieszą się także meble rattanowe. Te klasycznie zaprojektowane, ale także te designerskie, kiedy rattan spotyka się z metalem. Balkon to idealne miejsce do tego, żeby postawić na nim lekkie (także od strony wizualnej) meble rattanowe.

http://www.chillitorun.pl/motoryzacja/jak-szybko-kupic-ubezpieczenie-samochodu/ https://aavamobile.pl/kto-moze-skorzystac-na-iso-9001/ http://tyxynk.com/termobuty-do-jazdy-konnej-na-jesien-i-zime/