Strona główna » Nietypowe formy wróżenia – czy znasz je wszystkie?
Ciekawe

Nietypowe formy wróżenia – czy znasz je wszystkie?

Tarot, numerologia, wróżenie z ręki – z pewnością każdy z nas słyszał o tych metodach wróżenia. Okazuje się jednak, że na przestrzeni stuleci wykształciły się inne, równie oryginalne sposoby na poznanie swojej przyszłości. Wiele z nich jest dzisiaj na nowo stosowanych. Jakie to metody? Skąd pochodzą?

Reiki – poznaj duchowy wpływ na nasze życie

Reiki uznawana jest za całą sztukę życiową, obejmującą takie dziedziny jak leczenie, sposoby terapii leczniczej, metody osiągania życiowej równowagi. Reiki obejmuje pięć uniwersalnych zasad, mówiących o tym, aby żyć szczęśliwie, pracować uczciwie, ograniczać wybuchy złości, nie martwić się oraz być serdecznym dla innych. Mistrzowie reiki specjalizują się w przesyłaniu energii życiowej osobom, które tego potrzebują.

Odczytywanie snów

Każdy z nas śni – ale nie każdy pamięta swoje sny. Jeśli jednak uda nam się zapamiętać choć skrawek tego, co podsuwa nam nasza podświadomość w ciągu snu, to idealna sytuacja, aby skorzystać z pomocy specjalisty. Zwykło mawiać się, że sny to odzwierciedlenie naszych lęków i pragnień – wiele w tym prawdy. Symbole, postacie oraz zdarzenia występujące w snach mogą okazać się niezwykle celnym drogowskazem życiowym. W odczytywaniu snów mogą pomóc liczne senniki, jednak należy być czujnym – jedynie prawdziwy specjalista jest w stanie odczytać prawidłowo nasze sny.

Runy

Runy, a dokładniej alfabet runiczny, jest znany od czasów celtyckich. Te magiczne znaki były wykorzystywane podczas magicznych obrzędów. Przyjęła się przekonanie, że każda z run potrafi subtelnie przywoływać daną energię życiową. Runy nierzadko stawały się talizmanami na całe życie.
Obecne każda osoba zainteresowana wróżeniem może szybko znaleźć sposób na poznanie przyszłości. Porady ezoteryczne udzielane są przez telefon, poprzez sieć internetową, oczywiście także bezpośrednio.

erialprintshop.com https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ Industrialna półka typu loft do łazienki