Strona główna » Jak wróży się współcześnie?
Ciekawe

Jak wróży się współcześnie?

Współczesne metody wróżenia znacząco różnią się od tego, co dawniej było na porządku dziennym. Obecnie wróżbitom i tarocistom nie są potrzebne dawniej stosowane elementy: szczątki zwierząt, pióra, magiczne mikstury. Obecnie korzystają oni przede wszystkim z kart, naszej daty urodzenia oraz… własnego doświadczenia. Jakie metody wróżenia są najchętniej wybierane?
Obecnie, chcąc wybrać się do wróżki, najczęściej swój los powierzamy w ręce tarocistów i tarocistek. Tarot jako metoda wróżenia znany jest od późnego średniowiecza. Stosowany był przez wróżbitów obecnych na dworach królewskich i innych – tarot ceniony był za jasne wskazówki dotyczące przyszłości. Obecnie tarociści również działają w Polsce – to wąskie grono specjalistów, którzy poprzez swoje doświadczenie pomogli już dziesiątkom osób. Wróżenie z tarota polega na ułożeniu odpowiedniej konfiguracji kart. Odczytywane są znaczenia pomiędzy konkretnymi, sąsiadującymi ze sobą arkanami.
Wróżby tarota możemy znaleźć zarówno w gabinetach tarocistów, jak i w sieci – w drugim przypadku korzystajmy jednak z topowych portali ezoterycznych, w których pracują zrzeszeni tarociści. Portale pozwalają na zamówienie wróżby online na nasz adres e-mailowy, jako wiadomość SMS. Oczywiście możliwe jest również zatelefonowanie. Wróżka online dostępna jest praktycznie całą dobę – specjaliści wymieniają się dyżurami przy telefonie.

Numerologia

Drugim, najczęściej wybieranym sposobem na wróżenie, jest numerologia. Poprzez podanie naszej daty urodzenia możemy poznać naszą przyszłość, nie tylko dotyczącą nadchodzących dni. Numerologa pozwala także na dokładne określenie naszego szczęśliwego kamienia, który pozwoli na uzyskanie dodatkowej mocy do codziennych spraw.
Numerologia pozwala na określenie naszej szczęśliwej liczby.
Popularne jest także wróżenie z ręki – poprzez przedstawienie ułożenia linii wewnątrz naszej dłoni również możliwe jest określenie naszej przyszłości.