Strona główna » Depilacja laserowa – i problem odrastających włosów znika!
Ciekawe

Depilacja laserowa – i problem odrastających włosów znika!

Depilacja laserowa jest jedyna w swoim rodzaju. Po prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów depilacyjnych dana osoba może uwolnić się od problemów ciągle odrastających włosów z danej partii na ciele. W przeciwieństwie do innych metod depilacyjnych zapewnia spokój z odrastającymi włosami na zawsze! Dzięki temu żadna inna metoda depilacja jak używanie maszynek, golarek, pianek nie dorównuje depilacji laserowej.

 

Depilacja laserowa – działanie i przeciwwskazania

Depilacja laserowa działa za pośrednictwem lasera. To on jest głównym urządzeniem, które jest bohaterem całej depilacji. Produkuje on światło, które osoba przeprowadzająca zabieg przystawia do skóry. Aby zapewnić efekt permanentny – oznaczający, że włosy nigdy nie odrosną wystarczy tylko odbyć serię kilku zabiegów (najczęściej 4-9 zabiegów), które trwają kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Wszystko zależy od tego jak duża jest depilowana partia ciała. Logicznym jest fakt, że depilacja laserowa skóry na udach będzie trwała dłużej niż depilacja laserowa pach.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/

 

 

Jednak istnieje kilka przeciwwskazań, których trzeba przestrzegać. W przeciwnym razie można narazić się na dotkliwe działania niepożądane. Udając się do najlepszych salonów depilacyjnych o wszystkich przeciwwskazaniach powinno się dowiedzieć na pierwszej wizycie. Są nimi przede wszystkim cukrzyca, karmienie piersią, przyjmowanie farmakoterapii fototoksycznej, ale głównie choroby skóry jak choćby atopowe zapalenie skóry. Dodatkowo należy przestrzegać pewnych reguł przed i po zabiegowych. Najbardziej powszechnym jest unikanie ekspozycji skóry na promieniowanie słoneczne, zaprzestanie drażnienia skóry kremami i peelingami czy rezygnacja z sauny.

 

Podsumowanie

Depilacja laserowa jeśli tylko przestrzegane są wszystkie warunki i zalecenia jest procesem bezinwazyjnym. Oznacza to, że nie ma czego się obawiać! Gładka skóra nawet na całym ciele może być dostępna na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wybrać salon i umówić się na wizytę.