Strona główna » Jak założyć dobry lumpeks
Ciekawe

Jak założyć dobry lumpeks

Do lumpeksu chodzą tak naprawdę wszyscy, tylko nie wszyscy się do tego przyznają. Niektórzy szukają tam markowych ubrań od drogich marek, które można upolować za grosze. Inni szukają rzeczy na co dzień, ubrań dla dzieci albo rzeczy do domu, takich jak na przykład pościel czy zasłony.

Jak założyć dobry lumpeks

Lumpeks to dobry pomysł na własny biznes, bo jest bardzo duża szansa powodzenia i rozwinięcia go. Żeby jednak założyć dobry lumpeks trzeba mieć namiary na odpowiednie osoby i firmy sprowadzające odzież z zagranicy. Importer odzieży używanej to zatem tutaj namiar kluczowy. Na początek warto zastanowić się nad tym, czy do swojego lumpeksu będzie się wprowadzało ubrania selekcjonowane, które wtedy kosztują więcej za kilogram, czy też odzież w workach bez selekcji. Ta druga opcja jest dużo tańsza, jednak kupuje się tak zwanego kota w worku. Tak naprawdę nawet importer odzieży używanej, a dokładnie pracownicy tej firmy nie wiedzą, co znajduje się w konkretnych workach. Mogą tam być zatem naprawdę fajne rzeczy dedykowane na przykład dla młodych kobiet, albo efekty czyszczenia szafy u starszego człowieka.

Importer odzieży używanej

Kolejny punkt to decyzja dotycząca tego, jaką odzież będzie się wprowadzało do swojego lumpeksu. W Polsce najbardziej popularne są lumpeksy z odzieżą z Anglii, z Niemiec oraz z krajów skandynawskich. Rzeczy te naprawdę bardzo różnią się między sobą jakością, przy czym zwykle w najmniej prawdziwych ubraniowych perełek można znaleźć wśród odzieży z Anglii. Jest to związane ze stylem zakupowym Angielek i Anglików. Na wyspach kupuje się po prostu dużo i tanio, a przynajmniej ten styl kupowania jest charakterystyczny dla ludzi młodych. Najlepszą jakościowo odzież używaną można natomiast kupić u importera odzieży ze Skandynawii. To właśnie tam uda się znaleźć najwięcej swetrów z kaszmiru czy z wełny, świetnej jakości zimowe kurtki czy buty. Kraje skandynawskie są bogate, dlatego też ludzie tam wydają sporo na ubrania dobrej jakości.

Lumpeks w internecie

Można też prowadzić swój lumpeks w internecie. Wtedy sprzedaje się wyselekcjonowane pojedyncze ubrania, nie jest to raczej sposób na zarobienie dużych pieniędzy, a bardziej na poratowanie swojego domowego budżetu. Wtedy zamiast nawiązywać kontakt z importerem odzieży używanej, wystarczy samodzielnie wyszukiwać dobre jakościowo rzeczy w lumpeksie i robić im zdjęcia, a następnie sprzedawać przez internet.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Angora – importerem odzieży używanej

infowiesci.com.pl https://eidola.org/przeszklenie-eclaz-prosty-sposob-na-lepsze-zycie/ plastový záhradný nábytok