Strona główna » Jakie krzesła biurowe wybrać?
Dom i Wnętrze

Jakie krzesła biurowe wybrać?

Jak pokazują najnowsze statystyki około 70% z nas pracuje w pozycji siedzącej, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządne i co najważniejsze bardzo wygodne krzesła biurowe tychy. Aby nie nabawić się nieprzyjemnych problemów z kręgosłupem i wieloma innymi schorzeniami, warto wybrać przede wszystkim obrotowe krzesła biurowe tychy, które w swojej klasie nie mają sobie równych.

Idealne krzesła obrotowe do pracy

Osoby, które pracują 8 godzin dziennie i zdecydowaną większość swojego czasu spędzają przy komputerze, muszą pamiętać o tym, że wybór odpowiedniego krzesła ma olbrzymie znaczenie dla stanu ich zdrowia. Profesjonalne krzesło do biura musi być bardzo wygodne, a co najważniejsze maksymalnie regulowane. Porządne krzesła biurowe tychy muszą być wysokie i posiadać oparcie, które sięga ponad łopatki. Specjaliści zalecają, aby krzesła biurowe posiadały także specjalne uwypuklenie na wysokości części lędźwiowej kręgosłupa. Porządne krzesła biurowe powinny posiadać także wytrzymałą bazę, z racji tego, że najprawdopodobniej będą nam służyć przez wiele długich lat. Nie można zapominać także o pięcioramiennej podstawie z kółkami, które powinny być idealnie dopasowane do rodzaju podłoża. W dzisiejszych czasach użytkownicy zdecydowanie najczęściej zachwalają sobie krzesła obrotowe, które siedziska i oparcia mają wypełnione specjalną pianką.

Medyczne krzesła obrotowe

Na naszym rynku znaleźć można również medyczne krzesła biurowe tychy, które są doskonałą propozycją nie tylko dla tych osób, które cierpią na różnorodne schorzenia kręgosłupa, ale również dla kobiet, które są w zaawansowanej ciąży. Wybierając krzesła obrotowe medyczne, warto dokładnie upewnić się, czy rzeczywiście posiadają one odpowiednie atesty.

Czym różnią się krzesła obrotowe od foteli obrotowych?

Bardzo wiele osób nie ma zielonego pojęcia czym różnią się krzesła obrotowe od popularnych foteli obrotowych. Nowoczesne fotele obrotowe tzw. fotele gabinetowe projektowane są głównie w taki sposób, aby zagwarantować użytkownikowi maksymalny komfort podczas siedzenia. Siedzenie w skórzanych i bardzo miękkich obiciach jest bardzo przyjemne, niestety w wielu przypadkach wpływa to zarówno na ergonomię, jak i również na możliwości regulacji siedziska. Takie fotele nie sprawdzą się więc podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem. Warto inwestować w krzesła biurowe tychy – Król meble od renomowanych producentów, ponieważ będziemy mieć 100% pewność, że szybko się nie wyrobią i nasz kręgosłup będzie bezpieczny.

i-dump.org icflvacation.com uliffeart.org