Strona główna » Lampa Miffy – sposób na oświetlenie i ozdobienie pokoju
Dom i Wnętrze

Lampa Miffy – sposób na oświetlenie i ozdobienie pokoju

Lampa Miffy to doskonałe źródło światła w prostej nowoczesnej obudowie a zarazem świetna dekoracja dziecięcego pokoju. Natężenie światła lampy można regulować, jest ono przy tym przyjemne i ciepłe, tworzy idealny nastrój do zasypiania albo sprzyja czytaniu bajek na dobranoc. Lampa jest wyposażona w funkcję ściemniania, dzięki tej opcji dzieci które boją się zasypiać w ciemności, będą mogły wreszcie spać spokojnie w łagodnym, nienatarczywym świetle, które nie razi oczu i nie wybudza ze snu. Mamy zaś przy świetle lampy z łatwością będą mogły się zająć nocnym karmieniem i przewijaniem niemowlęcia. 
Polietylen to materiał, z którego wykonana jest Lampa Miffy Mr Maria , poddaje się w stu procentach recyklingowi. Jest przy tym materiałem zapewniającym lampie stabilność, wytrzymałość i sprawia, że nie nagrzewa się ona. Żarówka ledowa sprawia natomiast, że lampa jest energooszczędna, włącza się zaraz po przyciśnięciu włącznika i, co niezmiernie ważne, daje światło o barwie zbliżonej do naturalnego, wpływa to korzystnie na oczy. Lampa posiada również regulację siły światła, od mocnego do przyciemnionego, funkcja ta sprawdza się zarówno przy czytaniu, jak i wieczornym opowiadaniu bajek.
Króliczek Miffy narodził się w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym piątym roku, w głowie Dicka Brunya, wkrótce przeniósł się na jego szkicownik, a później do ponad trzydziestu kwadratowych książeczek, wielu filmów, a nawet musicali. Miffy podbiła (w międzyczasie okazało się, że króliczek jest dziewczynką) świat dziecięcej wyobraźni, stała się wielką sławą, mimo to zachowała wrodzoną skromność. Teraz w blasku sławy Miffy może być też skąpany pokój twojego dziecka – wystarczy, że kupisz Lampę Miffy.
Lampa Miffy zaprojektowana została przez najlepszych specjalistów od designu w słynnym holenderskim studiu Mr Maria. Wykonana jest z mlecznobiałego polietylenu, dzięki temu światło jest ciepłe i bardzo przyjemne – tworzy nastrój spokoju i bezpieczeństwa, idealny podczas zasypiania. Lampa charakteryzuje się nie tylko zaletami użytkowymi, jest także idealnym elementem wystroju wnętrza, wyraża istotę niedoścignionego skandynawskiego designu, przyciągającego powściągliwością i oszczędnością formy – które to cechy zdobyły tak wielkie uznanie wśród klientów.
Lampa Miffy to elegancja i prostota, to ponadczasowość i uniwersalizm, które odnajdą się w każdym wnętrzu. Lampa zachowała przy tym dziecięcy urok i pogodę, bije z niej czyste radosne światło. Ta duża lampę i może stanąć w każdym pokoju i oświetlać czas wypoczynku i zabawy.

https://wnetrzaikrajobraz.pl/aranzacja-mieszkania-w-stylu-loftowym/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/413-kuchnia-czerwona https://beesafe.pl/porady/oplaty-na-a4/