Strona główna » Najlepszy hotel biznesowy pod Warszawą, czyli hotel Lamberton w Ołtarzewie
Ciekawe

Najlepszy hotel biznesowy pod Warszawą, czyli hotel Lamberton w Ołtarzewie

Na południe od Warszawy, w Ołtarzewie znajduje się hotel Lamberton, który skierowany jest głównie do klientów biznesowych. W tym hotelu biznesowym można również zorganizować różne konferencje oraz spotkania biznesowe.

Przytulne pokoje

W hotelu Lamberton znajduje około stu pokojów, które przeznaczone są dla klientów. Pokoje są o różnym standardzie. W hotelu znajdują się również apartamenty. Jeżeli interesuje Ciebie nocleg w tym hotelu, to warto obejrzeć zdjęcia pokojów, które znajdziesz na ich stronie http://www.hotellamberton.pl/home/.

Przy każdym pokoju znajduje się ładna łazienka, w której jest prysznic. Pokoje urządzone są nowocześnie. Poza łóżkiem oraz meblami w pokoju znajduje się również telewizor, ręczniki oraz woda mineralna. W wybranych pokojach znajduje się również klimatyzacja.

Praktyczne sale konferencyjne

W hotelu Lamberton znajduje się także centrum konferencyjne, które dysponuje około dziesięcioma salami. W takich salach konferencyjnych można zorganizować przeróżne wydarzenia i spotkania biznesowe, a także wystawy oraz konferencje.

Każda sala jest nowoczesna i jest zaopatrzona w niezbędny sprzęt multimedialny. Wszystkie sale mają bardzo dobre nagłośnienie i są dźwiękoszczelne. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane oraz ma dostęp do szybkiego internetu. Dodatkowo sale mają mobilne ściany dzięki czemu można je ze sobą połączyć, jeżeli istnieje potrzeba większej sali. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej www.hotellamberton.pl/home/.

Bardzo dobra restauracja

Każdy wyjazd służbowy i delegacja, aby była zaliczona do udanych musi obfitować także w smaczne jedzenie. Na szczęście w hotelu Lamberton znajduje się bardzo dobra restauracja, w której pracują bardzo profesjonalni kucharze i kelnerzy.

Potrawy i posiłki przygotowywane przez kucharzy są wykonywane z naturalnych i świeżych składników. Natomiast receptury i przepisy są sprawdzone i bardzo dobre. Restauracja słynie także z niezwykle smacznych deserów. Więcej informacji o restauracji znajdziesz na www.hotellamberton.pl

Dodatkowe atuty i atrakcje

Hotel Lamberton dysponuje także bardzo dużym, darmowym i bezpiecznym parkingiem dla swoich gości. Dzięki temu każdy klient w trakcie noclegu w hotelu będzie wiedział, że jego samochód jest bezpieczny.

W tym hotelu biznesowym znajduje się także klub, w którym goście mogą odpocząć po ciężkim dniu. Poza alkoholem w klubie znajduje się także bilard, dart oraz duży telewizor. Więcej informacji o klubie znajdziesz na stronie www.hotellamberton.pl/restauracja/klub/

-cccv.org erschoolspecialmusic.com els2017.org