Strona główna » Polacy pokochali fotobudki
Ciekawe

Polacy pokochali fotobudki

Jest obecna niemal na każdej imprezie, obojętnie czy mowa o wyjeździe integracyjnym pracowników, urodzinach dziecka, czy weselu. Sprawia wiele radości i pozostawia wspaniałe wspomnienia. Fotobudka – bo o niej mowa, przebojem wdarła się na „salony”, podbijając serca Polaków.

Fotobudka – co to takiego?

Fotobudka to nic innego, jak automat do robienia zdjęć. Oprócz wyżej wspomnianych imprez, coraz częściej z tej rozrywki można skorzystać na festynach, czy choćby w galerii handlowej. Nowoczesne fotobudki nie ograniczają się już jedynie do robienia zdjęć i ich ewentualnego wydrukowania, ale mają bardziej rozszerzone działanie, jak chociażby możliwość bezpośredniej publikacji zdjęć w portalach społecznościowych, czy wysłanie ich kopii na mail lub w postaci MMS na telefon komórkowy.

Jak działa fotobudka?

Obsługa urządzenia nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i jest przystosowana do tego, by obsłużyć mógł je dosłownie każdy. Praktycznie w każdym modelu jedyną ingerencją w pracę fotobudki jest wciśnięcie przycisku „START”. Całą pracę wykona urządzenie. robiąc zdjęcia, drukując je lub jak wspomniano wcześniej – udostępniając je w mediach społecznościowych. Często zdarza się, że przy fotobudce czuwa asystent. Jest on jednak bardziej animatorem zachęcającym do skorzystania z urządzenia, aniżeli jego operatorem.

Koszt wynajęcia

Koszty wynajęcia fotobudki są bardzo zróżnicowane, a największy wpływ na nie mają tak zwane pakiety. W skład pakietów wchodzi czas na jaki urządzenie jest wynajmowane oraz opcje z jakich korzystamy. Standardowy czas wynajęcia wynosi od 2 do 4 godzin w zależności od rodzaju imprezy, a za całą zabawę zapłacić można od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Pamiętać jednak należy, że w ostateczną cenę wliczony jest transport fotobudki na imprezę, brak limitu wykonywanych zdjęć, różne tła oraz możliwość wykorzystania gadżetów, gotowa galeria on line, a także multimedialna prezentacja i kopia wszystkich fotografii na płycie lub innym nośniku pamięci do wyboru. Niektóre firmy dodatkowo oferują personalizację samej fotobudki, co jest ciekawym pomysłem szczególnie podczas imprez tematycznych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – SMOVE

Poprzez dużą popularność fotobudki, wzrosła konkurencja na rynku tego typu usług, a co za tym idzie spadły ceny, co jest oczywistą korzyścią dla klientów.

Będąc na weselu, czy każdej innej imprezie, gdzie obecna jest fotobudka, warto skorzystać i poświęcić kilka chwil na uwiecznienie swojej zabawy na zdjęciach. Jest to niewątpliwie świetna pamiątka, a przede wszystkim dobra zabawa.

https://naropa2016.org/niezbedne-informacje-o-iso-17025/ https://zhongchenzi.com/okna-aluminiowe-obalamy-popularne-mity/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/69-tanie-szafki-lazienkowe