Strona główna » Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – hit wnętrzarski
Dom i Wnętrze

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – hit wnętrzarski

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem to absolutny hit ostatnich czasów, bardzo często wykorzystywany w wielu wnętrzach. Czarny kolor wygląda inspirująco i stanowi bardzo ciekawą bazę do urządzenia pomieszczeń kuchennych w wielu domach.

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – luksus

Nowoczesna kuchnia czarna  z drewnem wykończona na połysk da wrażenie elegancji i luksusu, którą można urządzić nawet przy minimalnym zaangażowaniu finansowym. Coraz częściej stosuje się takie lakierowane fronty z odpowiednim oświetleniem oraz pięknie błyszczącymi sprzętami AGD, jak np. lodówka, piekarnikiem, tosterem, czajnikiem, itd. Takie rozwiązania najlepiej stosować w kuchniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Wiele osób boi się, że kuchnia w takim kolorze stanie się zbyt mrocznym pomieszczeniem. Przy odpowiednio dobranych dodatkach można stworzyć bardzo przytulne i klimatyczne pomieszczenie.

Ciepła, nowoczesna kuchnia czarna z drewnem

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem w odcieniach jasnych sprawi, że pomieszczenie stanie się cieplejsze. Jasne drewno można stosować pod postacią blatów kuchennych. Przy czym takie blaty zawsze powinny zostać w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wilgocią oraz przed innymi, mocniejszymi uszkodzeniami. Nie zapominajmy, że blaty to przestrzeń robocza, gdzie się dużo kroi i wykonuje się inne czynności. Jasne drewno może wystąpić także pod postacią stołu, gdzie cała rodzina będzie zasiadać do wspólnego posiłku. Takie zabiegi sprawią, że całe mroczne wnętrze zupełnie się odmieni.