Strona główna » Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – hit wnętrzarski
Dom i Wnętrze

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – hit wnętrzarski

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem to absolutny hit ostatnich czasów, bardzo często wykorzystywany w wielu wnętrzach. Czarny kolor wygląda inspirująco i stanowi bardzo ciekawą bazę do urządzenia pomieszczeń kuchennych w wielu domach.

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – luksus

Nowoczesna kuchnia czarna  z drewnem wykończona na połysk da wrażenie elegancji i luksusu, którą można urządzić nawet przy minimalnym zaangażowaniu finansowym. Coraz częściej stosuje się takie lakierowane fronty z odpowiednim oświetleniem oraz pięknie błyszczącymi sprzętami AGD, jak np. lodówka, piekarnikiem, tosterem, czajnikiem, itd. Takie rozwiązania najlepiej stosować w kuchniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Wiele osób boi się, że kuchnia w takim kolorze stanie się zbyt mrocznym pomieszczeniem. Przy odpowiednio dobranych dodatkach można stworzyć bardzo przytulne i klimatyczne pomieszczenie.

Ciepła, nowoczesna kuchnia czarna z drewnem

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem w odcieniach jasnych sprawi, że pomieszczenie stanie się cieplejsze. Jasne drewno można stosować pod postacią blatów kuchennych. Przy czym takie blaty zawsze powinny zostać w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wilgocią oraz przed innymi, mocniejszymi uszkodzeniami. Nie zapominajmy, że blaty to przestrzeń robocza, gdzie się dużo kroi i wykonuje się inne czynności. Jasne drewno może wystąpić także pod postacią stołu, gdzie cała rodzina będzie zasiadać do wspólnego posiłku. Takie zabiegi sprawią, że całe mroczne wnętrze zupełnie się odmieni. 

 

Nábytok z umelého ratanu - oplatí sa ho mať v záhrade?  Plynový gril – ktorý si vybrať? Kreslá na balkón - vyberieme vám najmodrnejšie modely