Strona główna » Oprogramowanie dla firm
Ciekawe

Oprogramowanie dla firm

Odpowiednie oprogramowanie umożliwiające sprawne zarządzanie firmą to podstawa. System, w którym można zarządzać wszystkimi działami biznesowymi to doskonałe rozwiązanie tak dla małych, jak i średnich czy dużych firm. Idealnie sprawdzi się również w przypadku instytucji publicznych. Wystarczy wprowadzenie odpowiedniej konfiguracji, aby produkt dopasował się do klienta.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Oprogramowanie enova ERP jest takim właśnie systemem. Specjaliści, którzy je stworzyli, zadbali o wygodę i bezpieczeństwo swoich klientów. Dzięki temu każdy przedsiębiorca korzystający z ich usług ma pewność, że jego biznes nie tylko będzie sprawnie zarządzany, ale również zabezpieczony przed działaniem hakerów. Jest to niezwykle istotne w przypadku firm tworzących patenty na swoje produkty.Co równie ważne, jedna aplikacja daje możliwość zarządzania całą firmą, z dowolnego miejsca. W każdym momencie dostępne są wszelkie opcje zarówno poglądowe, jak i służące do zarządzania projektami.

System ERP enova dopasowuje się do klienta

Oprócz bezpieczeństwa i wygody, system ERP enova to również produkt całkowicie dopasowany do indywidualnych potrzeb firm, które decydują się na jego użytkowanie. To klient wybiera, które funkcje systemu ERP enova chce wykorzystać. Dzięki temu każdy z obszarów działalności firmy jest wspierany przez odpowiednie oprogramowanie enova ERP zaprojektowane do tego właśnie celu. Daje to możliwość idealnego dopasowania systemu do indywidualnego klienta.

Aktualizacje w standardzie

Niezwykle istotną kwestią z jaką muszą radzić sobie przedsiębiorcy jest zmieniające się prawo. Jedne przepisy są usuwane, a na ich miejsce wchodzą zmienione lub zupełnie nowe. Wszystkie pakiety enova w standardzie zawierają więc usługi ekspertów w dziedzinie zarządzania księgowości, kadr i płac. W cenie aktualizacji systemu znajduje się więc również dostosowanie oprogramowania do obowiązujących aktualnie przepisów prawa. Klient ma dzięki temu pewność, że jego firma zawsze spełnia najnowsze wprowadzone wymogi.

Pakiety enova – cała firma w jednym miejscu

Potrzeby klientów biznesowych są bardzo różne. Dlatego też dostawca systemów ERP enova zadbał o umożliwienie dostępu do różnorodnych narzędzi zarządzania firmą, od systemów przechowywania e-dokumentów po aplikacje wspierające rozliczanie czasu pracy. Dzięki temu pakiety enova to kompleksowe rozwiązanie wspomagające zarządzanie biznesem. Można z nich korzystać na wielu urządzeniach, więc kontrolę nad firmą można sprawować z dowolnego miejsca.
Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.tradiss.pl/system-erp-enova/