Strona główna » Organizacja niewielkiego wesela
Turystyka

Organizacja niewielkiego wesela

Wielkie wesela trwające dwa dni odchodzą do lamusa – współcześnie pary młode stawiają na niewielkie uroczystości weselne, najczęściej bez tańców, wyłącznie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Takie wydarzenie ma znacznie bardziej podniosły charakter a dodatkowo kameralna atmosfera sprzyja rozmawianiu z wszystkimi obecnymi i wspólnemu biesiadowaniu przy jednym stole.

Niewielkie wesele w hotelu

Właściciele hoteli szybko wyczuli trend na niewielkie wesela. Swoim klientom oferują przede wszystkim możliwość korzystania z niewielkich sal, dostosowanych do obecności do 30 osób. Podczas umawiania szczegółów para młoda określa liczbę gości, ilość dzieci obecnych podczas zabawy, menu, wystrój stołów. Do dyspozycji gości i pary młodej jest również możliwość wykorzystania spokojnego tła muzycznego – muzyka sączy się z głośników na ścianach. Podczas uroczystości gości obsługuje zespół złożony najczęściej z 2-3 kelnerów. Są oni odpowiedzialni za dostarczanie posiłków, zbieranie brudnych naczyń i pilnowanie, aby na stołach niczego nie zabrakło.
Niewielkie przyjęcia są nie tylko bardziej kameralne, ale przede wszystkim znacznie tańsze od wesel organizowanych na setkę gości. Wiele młodych par jest zdania, że niewielki obiad z kolacją to wystarczający sposób na uczczenie tego wyjątkowego dnia, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczają na podróż poślubną.
Źródło: hotellord.pl.

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe ubezpieczenie OC ubezpieczenie samochodu