Strona główna » Organizacja wycieczek szkolnych
Ciekawe

Organizacja wycieczek szkolnych

Przed większością pedagogów w końcu staje zadanie organizacji wycieczki szkolnej, jednodniowej lub kilkudniowej. Organizacja polega przede wszystkim na znalezieniu odpowiedniego środka transportu oraz miejsca noclegowego. O ile nie ma problemu z doborem taniego i schludnego hotelu, o tyle w przypadku nielicznych grup młodzieży wynajmowanie całego autokaru nie opłaca się. Czy są alternatywy?

Wynajem busa dla młodzieży

Alternatywą dla wynajmu całego autobusu w przypadku, kiedy na wycieczkę decyduje się ok. 20 dzieci jest wynajem busa. W Polsce funkcjonuje kilka topowych firm przewozowych, oferujących transport krajowy, również z uwzględnieniem przewozu dzieci. Busy są komfortowe i posiadają niezbędne dokumenty poświadczające sprawność maszyny. W środku busy urządzone są komfortowo – posiadają pasy bezpieczeństwa oraz wiele miejsca na nogi. Busami kierują doświadczeni kierowcy, których charakteryzuje doskonała znajomość przepisów drogowych oraz umiejętności jazdy. W takich warunkach dzieciom będzie się podróżowało komfortowo i bezpiecznie!
Czy koszty najmu busa są wysokie? Zdecydowanie nie – jest to kwota znacznie mniejsza niż w przypadku klasycznego autokaru. Różnica wynika z wielkości pojazdy, stopnia eksploatacji, ilości spalanego paliwa.

rcomeback.com.pl myana-bg.org imytolepiej.pl