Strona główna » Pewność w każdych okolicznościach: ubezpieczenie szkolne
Motoryzacja

Pewność w każdych okolicznościach: ubezpieczenie szkolne

Skręcenie nogi podczas lekcji wychowania fizycznego, ugryzienie przez psa, ukąszenie kleszcza, bolesny upadek z roweru… Nieprzewidziane sytuacje mogą przytrafić się każdemu, również dziecku. Pewnym sposobem na zminimalizowanie skutków przykrych zdarzeń jest wsparcie ubezpieczyciela. Dlaczego warto wykupić dla swojej pociechy ubezpieczenie szkolne?

Ubezpieczenie szkolne – ochrona 24 godziny na dobę

Ubezpieczenie szkolne to polisa zabezpieczająca przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Kompleksowa oferta opracowana jest z myślą o dzieciach i młodzieży w różnym wieku, od narodzin do momentu ukończenia edukacji (nierzadko na poziomie wyższym). Polisa gwarantuje opiekunom konkretne, finansowe wsparcie w trudnej sytuacji – kiedy dziecko dozna uszczerbku na zdrowiu, trwałego uszkodzenia ciała lub, w skrajnych przypadkach, w razie jego śmierci. Dzięki otrzymanym środkom możliwe staje się zapewnienie dziecku profesjonalnej opieki medycznej, zapewnienie rehabilitacji, kupno specjalistycznych leków czy skorzystanie z terapii po traumatycznych doświadczeniach. Dokładny zakres polisy uzależniony jest od oferty danego ubezpieczyciela i wybranego wariantu.

Umowa z ubezpieczycielem podpisywana jest na 12 miesięcy. Założenia w niej zawarte obowiązują przez cały czas jej trwania. Oznacza to, że dziecko jest chronione przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ochrona nie ustaje w dni wolne od zajęć szkolnych, ferie czy wakacje.

Gdzie kupić NNW szkolne?

Opiekun pragnący ubezpieczyć swoje dziecko może skorzystać z polisy zbiorowej proponowanej przez szkołę albo samodzielnie znaleźć ofertę spełniającą indywidualne potrzeby.

 

 

 

live url https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac live url