Strona główna » Najpopularniejsze samochody w DBK
Motoryzacja

Najpopularniejsze samochody w DBK

DBK to autoryzowany dealer wielu samochodów dostawczych i ciężarowych, z którego pomocą można zdobyć naprawdę ogromną ilość dobrej jakości pojazdów. Są tutaj najlepsze firmy produkujące dostawcze samochody potrafiące sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom. Samochody są w stanie używanym jednak ich wykonanie i stan pozwala na kolejne lata pracy. Na jakie marki najlepiej zwrócić uwagę?

Jakie marki pojazdów ciężarowych najbardziej ceni dealer DBK?

Dealer DBK to autoryzowany sprzedawca używanych samochodów dostawczych i ciężarowych najlepszych marek. Są nimi takie światowe giganty jak:

-DAF; to holenderski producent samochodów dostawczych i ciężarowych, dla którego Polska jest największym klientem. Samochody w DBK w dużej mierze pochodzą właśnie od DAF-a produkującego niezwykle wytrzymałe oraz ekonomiczne ciężarówki. Najlepsze z nich są w stanie nie tylko przejechać setki tysięcy kilometrów, ale również mogą dbać o ekonomiczność firmy wskazując na znaczną redukcję spalania. Dzięki temu DAF jak nikt inny potrafi podbić serca przedsiębiorców, którzy bardzo ochoczo korzystają z jego usług.

-Iveco; lider w produkcji mniejszych samochodów dostawczych do 3,5 tony. Spod skrzydeł Iveco wyprodukowane zostały takie modele jak popularne Iveco czy nowoczesne Eurocargo. Obie ciężarówki często pojawiają się w ofercie dealera DBK. Są cenione ze względu na zwrotność szybkość i świetny stosunek masy do pojemności.

-MAN; jest to niemiecki producent samochodów roboczych i ciężarowych, który często wykorzystywany jest do prawdziwych zadań specjalnych. w zależności od rodzaju modelu MAN-y mogą być integralną częścią firm budowlanych, ale również przedsiębiorstw TSL transportujących towary na ogromne odległości.

Podsumowanie

DBK to dealer, który od wielu lat zajmuje się branżą TSL. Z tego powodu można powiedzieć, że jak nikt inny zna się na samochodach ciężarowych i dostawczych. Wszystkie pojazdy przechodzą dogłębne przeglądy przed trafieniem na aukcje. Dzięki temu prawdopodobieństwo zadowolenia z zakupu każdego klienta jest największe.

zobacz wiecej zobacz wiecej Industrialny metalowy hoker stołek barowy z oparciem