Strona główna » Początek nowych projektów w cyfrowym świecie
Ciekawe

Początek nowych projektów w cyfrowym świecie

Zaczęło się całkiem niewinnie. Jedna, cyfrowa waluta BTC, która powstała dzięki technologii blockchain. Czy ktoś spodziewał się tego, że blockchain software development pozwoli na to, aby tworzyły się kolejne, wielowymiarowe projekty, znajdujące tak wielu chętnych użytkowników? Pewne rzeczy są nie do pojęcia do dnia dzisiejszego. Warto poznać jednak niektóre projekty, jakie w chwili obecnej funkcjonują.

Enjin (ENJ)

Blockchain development pozwala na zapewnienie takich usług, jak blockchain application development wielu blockchain development companies. W gronie takich firm znaleźć można m.in. 10clouds. Nie o nich będzie jednak mowa ale o ENJ. Jest to platforma, która jest skoncentrowana na tworzeniu NFT, których używa się jako przedmioty w grze. Generowanie NFT, jakie oparte są na Ethereum nie jest tak trudne. Wszystko dzięki temu, że użytkownicy mają do dyspozycji zestawy programistyczne (SDK). Głównym założeniem Enjin jest bezpieczniejsze monitorowanie NFT. Wszystko przez to, że wiele osób nie wyobraża już sobie życia bez metaverse, gdzie NFT stały się kluczowym elementem.

Bloktopia (BLOK)

Blockchain development company pozwoliły na stworzenie BLOK, która jest tak naprawdę grą. Sama nazwa poniekąd wzięła się od tego, że całość rozgrywa się w wieżowcu, który ma aż 21 pięter. Jak można wykorzystać to miejsce? Chociażby do organizacji wydarzeń, jak również do różnego rodzaju spotkań towarzyskich. 

Warto zwrócić uwagę na samo 21 pięter wieżowca? Czemu nie ma ich więcej lub mniej? Za odpowiedzią na to pytanie kryje się BTC, a dokładnie podaż na tą wirtualną monetę, która wynosić może “jedyne” 21 milionów BTC. Bloktopię można podzielić na cztery główne aspekty:

  • Ucz się – dedykowany dla tych wszystkich osób, jakie chcą poznać świat kryptowalut i dowiedzieć się, jak połączone są one ze światem metaverse. 
  • Zarabiaj – całość bazuje na  modelu play-to-earn z natywnym tokenem BLOK. Do tego należy dołożyć Rebloka, a także możliwości zareklamowania się w AdBlok.
  • Graj – bezproblemowe nawiązywanie kontaktów z innymi przyjaciółmi online, jak również wykorzystanie różnorodnych gier, jakie są dostępne. Do tego całość umożliwia dostęp do treści, jakie tworzone są przez innych użytkowników.
  • Twórz – uczenie się, zarabianie i granie jest ważne. Ale nie można zapominać o takich elementach, jak także możliwość tworzenia własnych środowisk, a nawet cyfrowych przestrzeni reklamowych do wykorzystania. 
https://stworzwnetrze.com.pl https://perfect-meble.pl