Strona główna » Portal z prezentami motoryzacyjnymi
Ciekawe

Portal z prezentami motoryzacyjnymi

W ostatnich dniach trafiliśmy wraz z kolegami z redakcji na bardzo ciekawy portal z prezentami i uznaliśmy, że zasługuje on na to, aby infomracją o nim podzielić się i z Wami, naszymi wiernymi czytelnikami. Wierzymy bowiem, że przyda się on Wam, gdy będziecie chcieli zrobić czy to prezent dla męża, narzeczonej, taty czy też eventy dla firm. Przejdźmy więc do rzeczy.

Portal, o którym mowa to JazdaMarzen.pl, na której najprościej rzecz ujmując sprzedawane są prezenty motoryzacyjne. Wśród wspomnianych prezentów znajduje się między innymi jazda Lamborghini czy też przejażdżka Ferrari. Prezenty te wysyłane do kupujących są w formie vouchera podarunkowego w PDFie, który można sobie wydrukować i wręczyć obdarowanej osobie.

Vouchery te mają taką zaletę, że ważne są przez 365 dni, co daje obdarowanemu całą masę czasu na to, aby mógł on zrealizować je w dogodnym dla siebie momencie. Co ważne można je zrealizować nie tylko wtedy, gdzie się chce, ale również tam gdzie się chce. Wybór jest wprawdzie ograniczony do kilku najkwiększych miast w Polsce, ale ze względu na ich lokalizację praktycznie każdy powinien mieć możliwość bezproblemowego wykorzystania vouchera. Imprezy, w czasie których przeżyć można niezapomniane chwile za kierownicą Lamborghini odbywają się między innymi w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Kielcach czy też we Wrocławiu.

Portal JazdaMarzen.pl to wyjątek wśród konkurencji oferującej motoryzacyjne prezenty. W ich przypadku jazda Ferrari czy Lamborhini to nie chwilowe przeżycie trwające 2-3 minuty, jak w przypadku jazdy po torze. Tutaj obdarowany w zależności od wybranego vouchera w samochodzie spędzić będzie mógł 15, 30 lub aż 60 minut. Prawda, że brzmi fantastycznie? Nie ma się co dłużej zastanawiać – jeśli szukasz prezentu motoryzacyjnego, to nie znajdziesz lepszej opcji. Skorzystaj właśnie z tej!

Industrialna konsola z półką do przedpokoju Sejf do kampera przyczepy na wymiar Wysoki stolik do kuchni