Strona główna » Różne wymiary technorattanu
Dom i Wnętrze

Różne wymiary technorattanu

Jeśli w ogrodzie panuje nuda i letarg, warto wprowadzić do niego jakąś zmianę. Nowe meble ogrodowe to będzie ciekawa odmiana, w praktycznym i estetycznym sensie. Ale jakie meble wybrać? Mamy do wyboru różne wzory, kolory i materiały. Bardzo romantycznie wyglądać będą klasyczne meble metalowe, pomalowane na intensywne kolory. Z kolei meble aluminiowe zaprezentują się wyjątkowo nowocześnie i minimalistycznie. Niczym wyjęte z galerii sztuki.

Meble technorattanowe to świetny wybór

Doskonałym pomysłem będą też meble technorattanowe. Są wielofunkcyjne. Najlepiej zaprezentują się oczywiście w ogrodzie: na tarasie, na patio, na balkonie. Nadają się także do altanki czy domku ogrodowego. Pod baldachimem czy pawilonem ogrodowym wyglądać będą doprawdy świetnie. Poza swoimi walorami estetycznymi okazują się nad wyraz praktyczne.

Technorattan w najlepszym stylu

Żeby technorattan faktycznie spełniał swoje funkcje praktyczne, potrzebuje dobrych projektów. Ważne, żeby meble ogrodowe charakteryzowały się interesującym designem. Wtedy technorattan ukaże w pełni swoją urodę. Takie oryginalne projekty proponuje na przykład Garden Space. Ich oferta jest tak bogata, że znajdziemy tutaj zarówno klasyczne jak i awangardowe meble technorattanowe. Dopasujemy też bez problemu kolorystykę ogrodowych foteli, narożników czy leżanek do naszych oczekiwań.

Wygoda i uroda mebli z technorattanu

Jeśli poszukujemy mebli ogrodowych, które będą równocześnie wygodne i eleganckie, to technorattanowe zestawy okażą się strzałem w dziesiątkę. Sprawdzą się zarówno w ogrodzie romantycznego singla czy singielki, jak również w ogrodzie familijnym. A do tego jeszcze jest wytrzymały na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysokie i niskie temperatury, deszcz czy promienie UV.

Industrialna konsola z półką do przedpokoju Sejf do kampera przyczepy na wymiar Wysoki stolik do kuchni