Strona główna » Samochód jako reklama
Ciekawe

Samochód jako reklama

Własny samochód albo samochód firmowy to najtańszy nośnik reklamowy, ponieważ nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy na jego zakup lub leasing. Reklama na samochodzie jest bardzo kolorowa i zwraca na siebie uwagę. To bardzo skuteczna reklama, ponieważ samochód firmowy porusza się zazwyczaj po terenie zamieszkałym przez potencjalnych klientów. Wykonywana jest w bardzo nowoczesnej technologii druku na folii samoprzylepnej.
Folia samoprzylepna to nie jest jeden produkt, a cała grupa wyrobów o zróżnicowanych właściwościach. Może służyć jako reklama na pojazdach, na szybach, na podłodze, jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Najprostsza i najtańsza folia samoprzylepna to folia monomerowa, ale można nią oklejać tylko płaskie powierzchnie, ponieważ na wklęsłych przetłoczeniach będzie odklejać się. Folia polimerowa jest pod tym względem nieco lepsza, a do dużych przetłoczeń trzeba używać tzw. folii wylewanej. Ciekawym rodzajem folii samoprzylepnej jest folia perforowana spotykana na szybach samochodów, a jeszcze częściej na szybach autobusów miejskich i tramwajów. Od wewnątrz wygląda jak szyba przyciemniona, natomiast o zewnątrz przekaz graficzny widoczny jest doskonale. Folię perforowana stosuje się również w szklanych witrynach sklepów, biurowców i innych budynków.
Bardzo ciekawym przykładem folii samoprzylepnej jest folia podłogowa spotykana na salach gimnastycznych albo na przykład w sklepowych alejkach. Pokryta jest laminatem antypoślizgowym, który pozwala na bezpieczne stosowanie tej folii.

https://dowiedz-sie.com.pl/gdzie-dziecko-moze-nauczyc-sie-jezdzic-na-nartach/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/93-elegancka-kuchnia http://d41teachers.org/buty-jezdzieckie-jak-przygotowac-sie-do-zakupu/