Strona główna » Tani dom – teraz to możliwe!
Dom i Wnętrze

Tani dom – teraz to możliwe!

Przed budową własnego domu znaczną część z nas powstrzymywała obawa o zbyt wysokie koszty inwestycji. Wizja comiesięcznego spłacania niebotycznego kredytu nie napawała optymizmem. Okazuje się, że przeprowadzka z ciasnego mieszkania do własnego domu położonego w zacisznej, zielonej okolicy nie musi wiązać się z wydatkami przewyższającymi Twoje możliwości. Szansę na niezależność, życie w bliskości z naturą i szczęście dają domy szkieletowe.

Tanie domy z drewna całoroczne hitem na rynku usług budowlanych

Coraz większą popularnością wśród inwestorów cieszą się domy wznoszone nie z cegieł, a z drewnianych prefabrykatów. Domy zaprojektowane w technologii lekkiej składają się z gotowych elementów ze specjalnie przygotowanego drewna suszonego komorowo. Prefabrykaty łączone są mocnymi gwoźdźmi pierścieniowymi, uzupełniane płytami OSB oraz materiałami izolacyjnymi. Ze względu na wykorzystanie stosunkowo tanich materiałów oraz szybkość prac, koszty inwestycji są zaskakująco niskie. Budowa domu szkieletowego trwa zazwyczaj około 3 miesięcy, a prace mogą ruszyć w dowolnym momencie, bez względu na pogodę.

Co ważne, tanie domy z drewna całoroczne wykonane przez rzetelną firmę cechują się bardzo dobrymi parametrami. Dzięki doskonałej izolacji termicznej wysokość comiesięcznych rachunków za ogrzewanie jest zaskakująco niska.

Dom odpowiadający Twoim potrzebom

Nowoczesne domy drewniane na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od swoich murowanych wersji. W katalogach znajdziesz ogrom ciekawych projektów spełniających zróżnicowane oczekiwania. Wąski dom na małą działkę? Innowacyjny, ciekawie przeszklony budynek dla trzyosobowej rodziny? A może dwukondygnacyjny, duży dom z przestronnym tarasem? Możesz mieć pewność, że wśród dostępnych opcji znajdziesz wariant skrojony na miarę swoich oczekiwań.

 Moderný nábytok na terasu - inšpirácie pre vás Bambusové lampy - pôsobivé doplnky na vašu terasu Lehátko na balkón - kúsok luxusu na každý deň