Strona główna » W poszukiwaniu oryginalnego gadżetu
Biznes

W poszukiwaniu oryginalnego gadżetu

Popularną formą reklamy są gadżety reklamowe. Taka reklama nie jest natrętna, nie nudzi klientów. Ponadto nie jest zbyt droga, nie trzeba angażować wielu osób, aby ją zaprojektować i wypuścić na rynek. Jest także bezpieczna. Źle dobrane gadżety nie powinny znacząco zachwiać pozycją firmy.

Gadżety reklamowe – kiedy ich użyć?

Takie gadżety reklamowe są zatem często wybierane przez wielu przedsiębiorców. Świetnie nadają się na przeróżne targi- stałym klientom podziękujemy w ten sposób za wybranie nas, a potencjalnych nowych klientów mamy szansę zachęcić. Ponadto takie gadżety można wręczyć jako przyjemny podarunek podczas podpisania jakiejś umowy, początku czy zakończenia usługi np. w szkole językowej na początek roku, w kinie na zakończenie seansu, w nowej linii autokarowej na zakończenie podróży itp.
Do klasycznych gadżetów reklamowych zaliczyć można na pewno kubki, torby, breloczki, zawieszki, notatniki itp. Jednakże biznesmeni dzisiaj zaczęli się rozglądać za czymś nowym, czymś oryginalnym. Aby gadżet reklamowy dobrze spełniał swoją rolę musi być czymś, czego używamy na co dzień i w dodatku- co nam się dobrze kojarzy. A zatem świetne będą power banki z nadrukiem.

Co to jest power bank?

Jest to inaczej przenośna ładowarka czy zewnętrzny akumulator, czyli urządzenie, które umożliwia nam naładowanie telefonu bez użycia gniazdka elektrycznego. Raz naładowane starcza zazwyczaj na 4 ładowania do pełni telefonu. Robi się ono dzisiaj popularniejsze- używamy telefonu cały czas, a niestety bateria jest słaba, a nie mamy zazwyczaj gdzie i jak jej podładować.
A zatem- power bank jest czymś, czego używamy na co dzień, jest bardzo potrzebny,coraz więcej osób go kupuje, kojarzy się pozytywnie, ponieważ umożliwia dalsze korzystanie z telefonu. W związku z tym świetnie nadaje się na gadżet reklamowy! Nie czekaj zatem i sporządź power bank z nadrukiem logo, nazwy czy hasła własnej firmy!

Jaki wykonać nadruk na power banku?

Tu jednak pojawia się pewien problem- jak zaprojektować taki power bank z nadrukiem, aby był czymś, co posiadając ludzie będą czuli się dumni? Przede wszystkim zatem musi on być dostosowany do odbiorcy. Pełen żywych kolorów dla dzieci, a utrzymany w stonowanych barwach dla dorosłych.
Ponieważ zazwyczaj kierujemy dany gadżet do kilku typów osób warto jest rozważyć zaprojektowanie i wyprodukowanie chociaż dwóch różnych typów power banków z nadrukiem.
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem

https://www.gama-sklep.com.pl/a/173-aranzacja-salonu-z-kuchnia https://www.gama-sklep.com.pl/a/166-otwarta-kuchnia ubezpieczenie motocykla