Strona główna » Wózki dziecięce 3w1 – najnowsze trendy dla nowoczesnych rodziców
Ciekawe

Wózki dziecięce 3w1 – najnowsze trendy dla nowoczesnych rodziców

Jednym z najważniejszych elementów dziecięcej wyprawki jest wózek. Wśród rodziców kompletujących akcesoria i sprzęt dla wyczekiwanego maluszka szczególnie dużą popularnością cieszą się wózki wielofunkcyjne. Dlaczego to właśnie one są najchętniej wybierane przez idących z duchem czasu rodziców?

Czym są wózki dziecięce 3w1?

Wózki dziecięce 3w1 są urządzeniami łączącymi w sobie funkcje trzech innych elementów niezbędnych w kolekcji każdego rodzica – gondoli, nosidła oraz spacerówki. Nowoczesny wózek składa się ze składanego stelaża oraz trzech nakładek dostosowanych do wymagań dzieci w różnym wieku. Nie musisz inwestować w kosztowną gondolę, która posłuży  dziecku jedynie przez kilka pierwszych miesięcy, aby za chwilę kupować kolejny wózek. Kupno modelu 3w1 to oszczędność pieniędzy oraz miejsca (każda osoba mieszkająca w bloku wie, jak dużym problemem może okazać się przechowywanie dwóch wózków oraz nosidła).

Na co zwrócić uwagę podczas wizyty w sklepie?

Popularność wielofunkcyjnych wózków przekłada się na ofertę dostępną na rynku. Jak spośród ogromu modeli wybrać ten najlepszy? Aby wózek jak najlepiej służył Tobie i maluszkowi, wybierz wysokiej klasy wózek wykonany z trwałych materiałów odpornych na wodę i zabrudzenia. Na codzienny komfort użytkowania ogromny wpływ ma waga stelaża i nakładki oraz sposób składania. Wózek powinien charakteryzować się niską wagą umożliwiającą swobodne wnoszenie urządzenia po schodach oraz kompaktowymi wymiarami ułatwiającymi transport wózka w bagażniku i przechowywanie w domu. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu na łonie natury z pewnością docenią wózki osadzone na większych, pompowanych kołach o doskonałej amortyzacji.

gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie OC