Strona główna » Wygodna bielizna w sypialni
Ciekawe

Wygodna bielizna w sypialni

Sen pozwala nam regenerować organizm oraz odpoczywać. Podczas snu nasz organizm ma również szansę na wyrównaną walkę z drobnoustrojami chorobotwórczymi. To w czym śpimy ma niebagatelny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto z bliska przyjrzeć się naszym piżamom oraz koszulkom nocnym i sprawdzić, czy sprzyjają one odpoczywaniu. Na co zwracać uwagę?

Zwracaj uwagę na tkaniny!

Podstawą są materiały, z jakich wykonano odzież. Im więcej naturalnych tkanin, tym lepiej. Bawełna i wiskoza pozwalają na swobodne przepuszczanie powietrza i tym samym: wentylację skóry. Dzięki temu nasza skóra nie poci się, a sen jest spokojniejszy. Dodatkowo naturalne materiały nie podrażniają skóry, W przypadku tkanin syntetycznych możemy czuć się niewygodnie, wiercić podczas snu i obudzić się niewypoczętymi.
Ważny jest także krój. W przypadku piżam spodnie lub spodenki powinny posiadać elastyczną gumkę w pasie, dzięki czemu będą się one stabilnie utrzymywać na ciele. Nogawki powinny być luźne, nie krępować ruchów. Koszulki piżamowe również nie powinny być przylegające. Pamiętajmy: przede wszystkim ważny jest nasz komfort! Jeśli wybieramy koszule nocne również patrzmy na ich krój i skład materiałowy. O piżamach i koszulach nocnych czytaj więcej na farita.pl.

https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/