Strona główna » Jakie zaproszenie wybrać na ślub cywilny?
Ciekawe

Jakie zaproszenie wybrać na ślub cywilny?

W Polsce znacznie większą wagę przykłada się do sakramentu ślubu udzielanego w kościele, niż tego, który ma miejsce w USC. Osoby preferujące świeckie obrzędy przekonują jednak, że także taka uroczystość powinna posiadać odpowiednią oprawę. Szukają więc eleganckich zaproszeń dla swoich gości.

Zaproszenia ślubne znajdziemy w sklepach papierniczych, jednak jeśli chcemy wybierać pomiędzy naprawdę eleganckimi wzorami warto zwrócić się wprost do producenta. Najczęściej jego ofertę znajdziemy na stronach internetowych. Na co zwracać uwagę?

Wybór zaproszenia: kolor, czcionka, koperta

Wśród licznych zaproszeń możemy wybierać zaproszenia ślubne perłowe, zaproszenia białe, kremowe, ozdobione licznymi koralikami czy kokardkami. Zaproszenia powinny posiadać czytelną czcionkę. Na zaproszeniu muszą znaleźć się imiona i nazwiska pary młodej, miejsce, data i godzina uroczystości. Wiele par młodych chce zamieścić cytat z ulubionego wiersza lub filmu. To ciekawy pomysł, gdyż pozwala na lepsze spersonalizowanie zaproszenia. Zaproszenia mogą być również uzupełnione informacją o tym, aby nie przynosić kwiatów, a zamiast tego podarować parze młodej książki lub wino. Wiele par prosi o karmę dla psów i kotów, które później przekazywane są do schroniska.

zobacz więcej nedcd.org -link.com