Strona główna » Zakopane czy Bukowina Tatrzańska?
Turystyka

Zakopane czy Bukowina Tatrzańska?

Podhale to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów w Polsce – każdego roku zjeżdżają tu dziesiątki tysięcy turystów poszukujących kontaktu z naturą i niezapomnianych przeżyć. Bez wątpienia to Zakopane jest miejscem, gdzie spotkamy najwięcej atrakcji. Wystarczy wymienić Kasprowy Wierch, spacer Krupówkami, możliwość przespacerowania się Doliną Kościeliską czy Chochołowską. Podhale to jednak znacznie więcej – osoby aktywne z pewnością ucieszy możliwość poruszania się licznymi szlakami pieszymi, zarówno po stronie polskiej, jak i słowackiej.

Z dala od hałasu!

Zakopane to jednak nie jedyne miasto warte odwiedzenia. Osoby poszukujące spokoju i ciszy z pewnością nie ucieszą się na widok licznej grupy turystów codziennie przechadzającej się po najpopularniejszych miejscach Zakopanego. Jeśli faktycznie szukamy odpoczynku warto wybrać miejsce oddalone od Zakopanego o kilkadziesiąt kilometrów – Bukowina Tatrzańska nadaje się do tego idealne! Co warto zobaczyć w tym miejscu?
Bukowina znana jest przede wszystkim z licznych wyciągów narciarskich i doskonale przygotowanej infrastruktury narciarskiej. Mimo tego również w lecie nie brak osób zainteresowanych pobytem w tej okolicy. Bukowina posiada szeroka bazę noclegową oraz wiele karczm, restauracji czy pubów, gdzie można zregenerować siły po aktywnym dniu.
Szukasz noclegu w tej okolicy? Sprawdź najlepsze oferty – tanie noclegi Bukowina Tatrzańska.

-missions.org exint.com.pl eb.com.pl