Strona główna » Odpoczynek w górach – zaplanuj urlop z głową!
Turystyka

Odpoczynek w górach – zaplanuj urlop z głową!

Współcześnie coraz więcej uwagi poświęcamy temu, aby relaksować się i odpoczywać, szczególnie po ciężkim tygodniu w pracy. Najczęściej wybieramy relaks w domu, jednak siedzenie przed komputerem czy telewizorem niewiele ma wspólnego z prawdziwym odpoczynkiem. Warto zaplanować urlop z dala od monitorów czy telefonu. Wybierzmy się w polskie góry!
W Polsce posiadamy wiele ciekawych pasm górskich, z czego to Tatry są najczęściej odwiedzanymi. Turyści ciągną na Podhale przede wszystkim kuszeni wspaniałymi widokami i świeżym powietrzem. Osoby aktywne powinny rozważyć pobyt w tej okolicy – wiele tu możliwości na spędzenie czasu na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Jak wykorzystać urlop dobrze?

Rower, trekking, zwiedzanie

Najpopularniejszą formą spędzania czasu w okolicach Bukowiny czy Zakopanego jest trekking. Liczne szlaki piesze zachęcają do poznawania okolicy i zdobywania szczytów. Nie brak tu również ścieżek rowerowych – będą one idealne dla miłośników MTB. Osoby ceniące spokojne spędzanie czasu mogą zwiedzać muzea, galerie oraz smakować regionalnych potraw w karczmach.
Szukasz miejsca w którym zregenerujesz siły po aktywnym dniu? Sprawdź naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

enegaar.com tt2012.org lebukowe.info