Strona główna » Bezpieczeństwo eksportowanych produktów
Ciekawe

Bezpieczeństwo eksportowanych produktów

Każdy producent zdaje sobie sprawę, że jednym z największych problemów podczas transportu towarów jest pojawianie się wilgoci. Okazuje się, że ten kłopot jest w stanie spowodować olbrzymie straty finansowe, właściwie w większości transportowanych produktów. Wilgoć wpływa na stan drewna, skór, sprzętów AGD i RTV, papieru, żywności, metali i innych. Czy istnieją sprawdzone sposoby walki z wilgocią?
W ostatnich latach najskuteczniejszym rozwiązaniem problemu jest stosowanie pochłaniaczy wilgoci. Producenci prześcigają się w pomysłach odnośnie ich składu i rozmiarów. W przypadku mniejszych pakunków odpowiednie okażą się pochłaniacze wilgoci w saszetkach. Jakie są ich zalety?

Pochłaniacze wilgoci w saszetkach – niewielkie i skuteczne!

Wewnątrz pochłaniaczy wilgoci znajduje się żel krzemionkowy. Ta przezroczysta i twarda substancja złożona jest z cząstek o dużej wytrzymałości mechanicznej i odporności chemicznej. Niski koszt produkcji wpływa na cenę producentów – to produkt skuteczny i ekonomiczny! Absorbenty żelowe są produktami wielokrotnego użytku – regenerować je można w temperaturach 100-200 stopni Celsjusza. Wysokie właściwości absorpcyjne sprawiają, że jest to jeden z najchętniej wybieranych materiałów na polskim rynku.
Szukasz skutecznego środka na wilgoć? Sprawdź – pochłaniacz wilgoci w saszetkach absorbent.

lelobos.pl aszkubis.pl els2017.org