Strona główna » Czy białe meble do ogrodu mogą być praktyczne?
Dom i Wnętrze

Czy białe meble do ogrodu mogą być praktyczne?

Nieskazitelna, czysta biel doskonale komponuje się z intensywną zielenią. Ogród wypełniony kwitnącymi na biało kwiatami i drzewkami oraz jasnymi meblami ogrodowymi jest marzeniem niejednego estety. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że śnieżnobiałe, subtelne komplety są piękną dekoracją przestrzeni. Jednak czy tego typu wyposażenie może być również praktyczne? Sprawdź!

Jeśli biel to tylko… Technorattan

Znaczna część osób rezygnuje z marzeń o pięknym, skąpanym w bieli ogrodzie z obawy o to, że krzesła, stoliki czy fotele o jasnej powierzchni stracą swój nieskazitelny wygląd już po pierwszym załamaniu pogody. Wbrew pozorom, nawet bardzo jasne meble mogą zachować swoją pierwotną formę pomimo ekspozycji na szkodliwe czynniki. W wymagającym, zewnętrznym środowisku najlepiej sprawdzą się modele z technorattanu.

Ceniony na rynku wyposażenia outdoorowego materiał za nic ma sobie promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wodę. Syntetyczne „pędy” składają się ze zwartych i nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń. W efekcie utrzymanie mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Co ważne, technorattanowe meble nie wymagają stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych.

Stylowo do ogrodu

Zewnętrzna jadalnia z dużym stołem, który ugości całą rodzinę i przyjaciół? A może ekskluzywny salon pod chmurką? Ogromny wybór mebli z technorattanu dalej Ci szerokie pole do aranżacyjnych popisów. Biały komplet mebli będzie doskonale prezentował się zestawiony z subtelnymi akcentami dekoracyjnymi – donicami i lampionami wykonanymi z tego samego materiału. Na stronie oltre.pl znajdziesz całą gamę różnorodnych produktów, dzięki którym stworzysz wysmakowaną aranżację na swoim tarasie.

zobacz wiecej https://herniatedlumbardisc.net ubezpieczenie szkolne